Uždaryti
Kurjeris (The Courier)
Kurjeris (The Courier)
Premjera
28 Geg 2021
Trukmė
112 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
8,33

Vidutinis vertinimas

Kurjeris (The Courier)

Trileris Amžiaus cenzas: N-13 112 min.

Neįtikėtina tikra istorija paremtame šaltojo karo laikų trileryje „Kurjeris“, „Oskaro“ nominantas Benedict‘as Cumberbatch‘as („Vaizduotės žaidimas“, „Šerlokas“) įkūnija paprastą britų verslininką, tapusį nepaprastu pasaulinio lygio šnipu.

Pilnas aprašymas

Septintasis praėjusio amžiaus dešimtmetis. Dvi didžiosios pasaulio supervalstybės – JAV ir Sovietų Sąjunga – įsitraukę į ginklavimosi varžybas. Vieną dieną Didžiosios Britanijos žvalgybos agentūra MI6 gauna laišką iš už geležinės uždangos. Jį pasirašęs Olegas Penkovskis tvirtina žinąs nerimą keliančių naujienų apie galimą naują Šaltojo Karo etapą – branduolinę konfrontaciją.

Britų ir amerikiečių pareigūnai, išanalizavę visą jiems prieinamą informaciją nusprendžia, kad reaguoti būtina ir imasi veikti. Jų planas – drąsus ir netikėtas: į Maskvą MI6 ir CŽV nutaria pasiųsti žmogų, niekaip nesijusį su slaptosiomis tarnybomis ir turintį šansą neatkreipti KGB dėmesio. Šis žmogus – paprastas verslininkas Grevilis Vainas (aktorius Benedict‘as Cumberbatch‘as).

Kvapą gniaužiančią istoriją apie tai, kaip vienas paprastas žmogus padėjo išvengti trečiojo pasaulinio karo, pamatysite įtempto siužeto juostoje „Kurjeris“ jau nuo gegužės 28 d.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
3

balsai

8,33

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Kurjeris (The Courier)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Bizūnas

Bizūnas

26.05.2021, 20:07:44

9/10. Labai gerai pastatytas, tikrai nepagailėta pinigų, old school'inis filmas šnipų tematika. Nėra madingų, bet wtf-unreal tipo gaudynių. Puikiai praleistas vakaras prie ekrano.