Uždaryti
Labas, mes Mileriai
Labas, mes Mileriai
Premjera
6 Rgs 2013
Trukmė
110 min.
Sukurta
JAV, 2013
Pilnas aprašymas
8,76

Vidutinis vertinimas

Labas, mes Mileriai

Komedija Amžiaus cenzas: N-16 110 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Nemalonumų ir taip sočiai turintis Deividas tampa skolingas savo narkotikų tiekėjams didžiulius pinigus. Kad atlygintų žalą jam nurodoma iš Meksikos į Koloradą pergabenti didelę marihuanos siuntą. Norė...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Nemalonumų ir taip sočiai turintis Deividas tampa skolingas savo narkotikų tiekėjams didžiulius pinigus. Kad atlygintų žalą jam nurodoma iš Meksikos į Koloradą pergabenti didelę marihuanos siuntą. Norėdamas įgyvendinti planą ir susikurti priedangą, į pagalbą Davidas pasikviečia kaimynus ir iš jų sukuria netikrą Milerių šeimą. Jo žmona tampa striptizo šokėja (akt. Jennifer Aniston), dukra -- maištaujanti paauglė pankė, sūnumi -- jaunas ir sekso dar nepatyręs Kenis. Kaip šiai spalvingai kompanijai seksis vykdyti savo sunkiai įveikiamą užduotį, Lietuvos žiūrovai kino teatruose išvys jau šį rudenį.

Šioje Rawsono Marshallo Thurbero režisuotoje komedijoje „Labas, mes Mileriai" netrūksta žinomų aktorių -- be J.Aniston juostoje vaidina „Pagirių" trilogijos žvaigždė Edas Helmsas, žavioji Emma Roberts bei lietuviškų šaknų turintis komikas Jasonas Sudeikis.


Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
17

balsai

8,76

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Labas, mes Mileriai

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.