Uždaryti
LABAS, OKSANA SOKOLOVA! (Ну, здравствуй, Оксана Соколова!)
LABAS, OKSANA SOKOLOVA! (Ну, здравствуй, Оксана Соколова!)
Premjera
9 Kov 2018
Trukmė
100 min.
Sukurta
Rusija, 2018
Pilnas aprašymas
6,6

Vidutinis vertinimas

LABAS, OKSANA SOKOLOVA! (Ну, здравствуй, Оксана Соколова!)

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 100 min.

Po sėkmingo trumpametražio filmo „Labas, Oksana Sokolova!“ starto ir prizų susižėrimo festivaliuose „Kinotauras“ ir „Trumpiau“, režisierius Kirilas Vasiljevas nusprendė iš jo sukurti smagią komediją apie nutikusią absurdišką situaciją, kuri apvertė aukštyn kojomis vieno jaunuolio gyvenimą.

Pilnas aprašymas

Ilja – aktorius iš provincijos, kuriam niekaip nepavyksta įsitvirtinti sostinėje. Tačiau kartą desperatiškam avantiūristui pagaliau sėkmė nusišypsojo. Jam pasiūloma tapti vedančiuoju „Vyrų radijuje“ ir nuo rytojaus jo balsas jau skambės populiarios radijo laidos eteryje! 

Kaip gi neatšvęsi tokios pergalės! Bet ryte naujai iškeptas radijo vedėjas negali pratarti nė žodžio — po audringo vakarėlio dingo balsas. Likus pusvalandžiui iki eterio, vienintelė išeitis — vaistų injekcija tiesiai į balso stygas. Daktaro įsitikinimu tik tai gali išgelbėti situaciją. Ir štai radijo vedėjas prie mikrofono. Viskas paruošta eteriui. Paskutinės sekundės ir... Ilja radijo klausytojus pasveikina moterišku balsu! 

Tapęs kvailai juokingos situacijos įkaitu, herojus pasiruošęs viskam, kad tik susigrąžintų balsą ir nepaleistų savo šanso vėjais.

Populiarūs komedijos žanro aktoriai Viktoras Dobronravovas, Valentina Mazunina ir kiti kviečia smagiai pasijuokti komedijoje „Labas, Oksana Sokolova!“ nuo kovo 9 d. Lietuvos kino teatruose.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

59 Žmonių nori pamatyti

5

balsai

6,6

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą LABAS, OKSANA SOKOLOVA! (Ну, здравствуй, Оксана Соколова!)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.