Uždaryti
Labdaros seansas Ukrainai Bad Roads (Plokhiye dorogi)
Labdaros seansas Ukrainai Bad Roads (Plokhiye dorogi)
Premjera
27 Bir 2022
Trukmė
105 min.
Sukurta
Ukraina
Pilnas aprašymas
8

Vidutinis vertinimas

Labdaros seansas Ukrainai Bad Roads (Plokhiye dorogi)

Drama Amžiaus cenzas: N-16 105 min.

Pirkti bilietus galima: https://secure.wayforpay.com/payment/badroads “Blogi keliai” trumpametražis filmas, adaptuotas iš pjesės, kurią rašytoja-režisierė Natalija Vorožbyt pastatė Londono Karališkajame rūmų teatre dar 2017 metais, kuriame autorė pasakoja saujelę istorijų apie karą jos gimtojoje Ukrainoje. Tai ne mūšių istorijos, o tamsūs pasakojimai apie tai, kaip konfliktas, 2014m. prasidėjęs, kuris, beje, vis dar tęsiasi, palietė Donbaso regiono gyventojus. Filme rodomos penkios istorijos iš Donbaso, kuriame nėra saugių erdvių ir niekas negali suprasti, kas vyksta. Net įstrigę chaose, kai kurie sugeba valdyti kitus. Bet šiame pasaulyje, kur rytojus gali niekada neateiti, ne visi yra neapsaugoti ir apgailėtini. Netgi nekalčiausims aukos gali ateiti eilė imtis atsakomybės.

Pilnas aprašymas

Labdaringas kino seansas yra rengiamas bendradarbiaujant su kino klubu "Ukrainiečių signalas" (https://www.facebook.com/ukrainiansignal).

Tai labdaringa kultūros organizacija, kuri pasirodė prasidėjus plataus masto rusijos invazijai į Ukrainą. Ji rengia ukrainiečių kino vakarus įvairiuose Europos miestuose. Šie vakarai pasižymi dokumentiniais filmais apie Ukrainoje nuo 2014 m. vykstantį karą bei  nepriklausomų ukrainiečių kino kūrėjų filmais. Šie filmai skirti ne kančiai sukelti ir transliuoti, o skatinti palaikymo išreiškimą ukrainiečiams susipažįstant su mūsų kultūra.

Filmai yra  rodyti Berlyne, Lisabonoje, Roterdame, Batumyje, Kopenhagoje, Dubline ir Ukrainos miestuose.

Visos pajamos tiesiogiai skiriamos patikrintai Ukrainos labdaros organizacijai @koloukraine, kurios tikslas yra rinkti lėšas techninei įrangai įsigyti, kuri bus panaudojama Chersono srityje.

Filmas rusų kalba su angliškais subtitrais.

Seansas birželio 27d. 19val.

Link to the tickets: https://secure.wayforpay.com/payment/badroads

Film language: Russian with English subtitles.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

7 Žmonių nori pamatyti

1

balsai

8

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Labdaros seansas Ukrainai Bad Roads (Plokhiye dorogi)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.