Uždaryti
LIZDAS (The Nest)
LIZDAS (The Nest)
Premjera
2 Spl 2020
Trukmė
107 min.
Sukurta
Kanada, Didžioji Britanija, 2020
Režisierius
Sean Durkin
Vaidina
Jude Law
Carrie Coon
Charlie Shotwel
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

LIZDAS (The Nest)

Drama Amžiaus cenzas: N-16 107 min.

Ambicingas verslininkas Roris (aktorius Jude Law) visuomet turėjo didžiulių planų gyvenimui. Ne visi jie išsipildė taip, kaip vyras planavo, tačiau Roris niekuomet nenuleido rankų ir nuolat sugalvodavo ką nors naujo. Užuodęs naujas verslo galimybes gimtojoje Didžiojoje Britanijoje, vyras įkalba savo amerikietę žmoną Elison (akt. Carrie Coon) bent jau laikinai palikti Ameriką ir pabandyti laimę Senajame žemyne.

Pilnas aprašymas

Žmonai sutikus, Roris pirmasis išvyksta į Angliją, oficialiai priima investicijų brokerių firmos darbo pasiūlymą, išnuomoja šimtametę vilą ir atsigabena savo šeimą – Elison ir du vaikus. Prie Amerikos priemiesčių gyvenimo įpratusią žmoną apstulbina didžiulio angliško namo erdvė, tačiau sužavi rūpestingo vyro dėmesys jos aistrai: jodinėjimui. Roris šalia vilos jau suplanavęs arklides, o didžiulė valda idealiai tinka auginti žirgams.

Vis tik greitai paaiškėja, kad naujasis gyvenimas nebus toks, koks atrodė iš pirmo žvilgsnio. Prie amerikietiško jaukumo pripratusiai Elison angliškas bendravimas pasirodo šaltas ir nesvetingas; ją trikdo namo dydis bei jų gyvenamosios vietos nuošalumas. Vidinis nerimas pamažu ima kelti susierzinimą, užaštrina nuoskaudas ir atgaivina anksčiau prislopintas abejones. Sulig kiekviena diena Roris ir Elison vis mažiau valdosi ir vis labiau pasiduoda vidinių konfliktų iššauktiems tarpusavio ginčams. Galų gale nepastebimai pasiekiama riba, ties kuria jie nebegali pabėgti nuo svarbiausio klausimo – ar tai yra būtent toks gyvenimas, kokio abu tikėjosi? Ne vien tik naujųjų namų ar Anglijos, bet pirmiausia – šeimos ir jausmų prasme.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

4 Žmonės nori pamatyti

2

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą LIZDAS (The Nest)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.