Uždaryti
LX2048
PREMJERA
LX2048
Premjera
25 Rgs 2020
Trukmė
103 min.
Sukurta
JAV, Lietuva, 2020
Pilnas aprašymas
8,67

Vidutinis vertinimas

LX2048

Trileris Fantastinis Amžiaus cenzas: N-16 103 min.

Lietuvoje filmuotas mokslinės fantastikos trileris pasakoja apie 2048-uosius metus, žmonijos dėka Žemę supantis ozono sluoksnis tapo toks plonas, kad žmonėms vaikščioti lauke dienos metu nebeįmanoma. Žmonės viską pradėjo daryti naktimis, o likusį laiką leidžia virtualioje realybėje. Depresija taip įsivyravo, kad norėdami išlikti gyvi žmonės privalo vartoti valstybės išduodamus vaistus „Litis X“.

Pilnas aprašymas

Naujame pasaulyje Adamas Birdas (akt. Jamesas D‘Arcy‘is) yra itin retas egzempliorius. Jis atsisako vartoti „Litį X“ ir vis tiek keliasi ryte, kad gyventų dienos režimu. Jis turi tris vaikus, kai dauguma žmonių jau nebesidaugina, o tik klonuoja save. Greitai besikeičiančiame ir dirbtiniu tampančiame pasaulyje Adamas stengiasi išlikti žmogumi.

Tačiau netikėtai Adamas sužino, kad dėl sveikatos problemų jis netrukus paliks Žemę, o jo vietą užims vyriausybės sukurtos Premium 3 programos klonas, kuris bus daug tobulesnis. Norėdamas gauti atsakymus į jam kylančius klausimus, Adamas bando padaryti viską, kol jo vietos neužėmė tobulesnė kopija.

Pagrindinius vaidmenis šiame mokslinės fantastikos trileryje atlieka Holivudo aktoriai Jamesas D‘Arcy‘is ir Delroy‘us Lindo, taip pat Anna Brewster, Juliet Aubrey ir Gina McKee. Lietuvos kino teatrus filmas pasieks rugsėjo 25 dieną.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
6

balsai

8,67

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą LX2048

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.