Uždaryti
Madagaskaro pingvinai 3D
Madagaskaro pingvinai 3D
Premjera
28 Lap 2014
Trukmė
92 min.
Pilnas aprašymas
8,83

Vidutinis vertinimas

Madagaskaro pingvinai 3D

Nuotykių Amžiaus cenzas: V 92 min.

Kol žemės ramybę saugo elitiniai slaptieji agentai – Madagaskaro pingvinai – pasaulis gali būti ramus. Niujorko centriniame zoologijos sode gyvenantys pingvinai Škiperis, Kovalskis, Riko ir Eilinis – mieli, žavūs ir nekalti pingvinai, juokinantys ...

Pilnas aprašymas

Kol žemės ramybę saugo elitiniai slaptieji agentai – Madagaskaro pingvinai – pasaulis gali būti ramus.

Niujorko centriniame zoologijos sode gyvenantys pingvinai Škiperis, Kovalskis, Riko ir Eilinis – mieli, žavūs ir nekalti pingvinai, juokinantys sodo lankytojus. Tačiau neapsigaukite – tai tik jų priedanga. 

Iš tiesų keturi pasiūtėliai yra puikiai treniruotas puolamasis elitinis būrys, koduotu pavadinimu „Šiaurės vėjas“. Jų misija – padėti gyvūnams, kurie negali apsiginti patys.

Gal jie ir išsiblaškę, šiek tiek nerangūs ir naivoki – vis dėl to Madagaskaro pingvinai ne iš kelmo spirti. Šį kartą jų misija – užkirsti kelius piktam aštunkojui užvaldyti pasaulį. Šis – amžinai surūgęs ir visų nekenčiantis aštuonkojis – yra didžiausias būrio „Šiaurės vėjas“ priešas, sumanęs tapti vieninteliu ne tik visų gyvūnų, bet ir žmonijos pasaulio valdovu!

Ar pavyks atkakliesiems Madagaskaro pingvinams įveikti nedorėlį ir apsaugoti pasaulį nuo jo kėslų? Nuotaikingi, pavojų ir smagių nesusipratimų kupini nuotykiai prasideda...

Milžiniško populiarumo sulaukusio animacinio filmo „Madagaskaras“ herojai pingvinai tapo tokiomis žvaigždėmis, kad televizijoje jau turi tik jiems dedikuotą serialą. Šis sumušė visus žiūrimumo rekordus, todėl mažieji pingvinai grįžta į didžiuosius kino ekranus kaip „Madagaskaro pingvinai“.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
41

balsai

8,83

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Madagaskaro pingvinai 3D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Kristis

Kristis

07.12.2014, 11:00:16

Gears filmas

Agate Kiera's

Agate Kiera's

07.12.2014, 10:58:29

keep

lol pas

lol pas

07.12.2014, 10:58:02

Kiera's filmas

agata bagdanovisz

agata bagdanovisz

29.11.2014, 15:12:23

Bigvina madaskar