Uždaryti
MANO GERIAUSIAS DRAUGAS (A Very Bad Friend)
MANO GERIAUSIAS DRAUGAS (A Very Bad Friend)
Premjera
3 Lie 2020
Trukmė
94 min.
Sukurta
Prancūzija, 2019
Režisierius
Varante Soudjian
Vaidina
Ahmed Sylla
Alban Ivanov
Judith El Zein
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

MANO GERIAUSIAS DRAUGAS (A Very Bad Friend)

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 94 min.

Smulkiam sukčiui Mikai (aktorius Ahmed‘as Sylla) vieną dieną nepasiseka: jį supakuoja policija ir netrukus pristato į teismą. Nors teisėja linkusi vaikinuko pasigailėti, už durų jo jau laukia žmonės, kuriuos Mika apsuko. Labai nemalonūs žmonės. Tokie nemalonūs, kad Mika, greitai apsvarstęs visas galimybes, verčiau pasirenka kalėjimą.

Pilnas aprašymas

Ten jį patalpina į vieną kamerą su keistu, žemaūgiu ir šiek tiek apkūnoku veikėju Paskaliu (akt. Alban‘as Ivanov‘as), kuris visiems prisistatinėja Putino vardu. Paskalis nė kiek neslepia, kad simpatizuoja Rusijos prezidentui ir kitiems su šia šalimi susijusiems dalykams, ypač ginklams. Apie juos Paskalis galėtų kalbėti ištisas valandas. Mika greitai sužino, kad simpatijos Rusijai toli gražu nėra vienintelė Paskalio keistenybė. Kuomet naujai pasodintą vaikinuką kalėjimo kieme užkabina kažkoks recidyvistas, prišokęs Putinas taip jį apskaldo, kad po to niekas nedrįsta net pasižiūrėti Mikos pusėn. Išgelbėtas „bepročio“, „nevaldomo“ ir „nesveikai pavojingo“ Putino reputacijos, Mika lengvai atlieka neilgą savo bausmę ir, širdingai atsisveikinęs su savo naujuoju bičiuliu, iškeliauja gyventi naujo gyvenimo.

Po trejų metų Mika gyvena ir dirba kitame mieste, didelėje gerbiamoje kompanijoje. Dabar jis prisistato Mikaelio vardu ir ruošiasi vesti savo boso dukterį. Tačiau vieną dieną tartum perkūnas iš giedro dangaus jo gyvenime apsireiškia buvęs kalėjimo bičiulis Putinas. Mikai tenka pasitelkti visą savo išmonę, kad išprotėjęs Rusijos fanatikas nesugriautų jo naujojo gyvenimo.

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

17 Žmonių nori pamatyti

3

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą MANO GERIAUSIAS DRAUGAS (A Very Bad Friend)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.