Uždaryti
Matrica. Prisikėlimas (The Matrix. Resurrections)
Matrica. Prisikėlimas (The Matrix. Resurrections)
Premjera
24 Grd 2021
Trukmė
148 min.
Sukurta
JAV
Režisierius
Lana Wachowski
Vaidina
Keanu Reeves
Carrie-Anne Moss
Jessica Henwick
Matteo Branciamore
Pilnas aprašymas
5,3

Vidutinis vertinimas

Matrica. Prisikėlimas (The Matrix. Resurrections)

Veiksmo Fantastinis Amžiaus cenzas: N-13 148 min.

1999 m. kino ekranuose pasirodžiusi „Matrica“ pakeitė kino pasaulį. Sukrečianti pagrindinė filmo idėja, įtraukianti istorija ir kvapą gniaužiantys, laiką toli pralenkę specialieji efektai juostą pavertė vienu įspūdingiausių visų laikų kino filmų. Atėjo laikas vėl rinktis raudonąją piliulę ir prisikelti įtraukiančiame „Matricos“ pasaulyje (arba rinktis mėlynąją ir toliau likti pilkosios masės dalimi).

Pilnas aprašymas

Tomas Andersonas (aktorius Keanu Reeves) gyvena neišsiskiriantį, nuobodoką gyvenimą. Tačiau kartais jį aplanko keistas, nepaaiškinamas jausmas, kad šis gyvenimas kažkoks netikras. Kad egzistuoja kažkas daugiau – kažkas neapčiuopiamo, nematomo, bet nė kiek ne mažiau realaus. Siekdamas įveikti šį nerimą, Tomas ima lankytis pas psichoterapeutą ir vartoti jo paskirtus vaistus – kažką neaiškiai primenančias mėlynas piliules. Tačiau tai menkai tepadeda.

Tomą sukrečia atsitiktinis susitikimas su moterimi, kurią – jis galėtų prisiekti – jau kažkur yra matęs. Keisčiausia, kad ji jaučiasi taip pat. O tada vieną dieną aplinkybės susiklosto taip, kad Tomas praryja jam pasiūlytą raudoną piliulę. Akimirksniu vyrui nuo akių nukrenta apgaulės šydas, slėpęs nuo jo kraupią tiesą ir, atgavęs atmintį, Tomas sugrįžta į tikrąjį – Matricos pasaulį. Jame Neo vėl suranda Trinitę (akt. Carrie-Anne Moss), naujų draugų ir iš naujo kyla į kovą už savo ir visos žmonijos laisvę.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

404 Žmonės nori pamatyti

44

balsai

5,3

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Matrica. Prisikėlimas (The Matrix. Resurrections)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Bizūnas

Bizūnas

30.12.2021, 22:14:59

5/10 Filmo autorių problema yra pastangos įtikti ir old-school kinomanams ir mileniumams. Rimta su parodija maišosi nuo pradžios iki galo, ir kas blogiau, kuo arčiau filmo pabaiga- tuo viskas praščiau gaunasi. Originali Matrica išleista ~2000, tai kam po velnių reikėjo bandyti įtikti -niolikmečiams? Originalios Matricos žiūrovai dabar diedai ir tetos su savo vaikais. Jiems nereikia Pačio baisiausio filmo 4 ir Zombių apokalipsės mišrainės. Arba jei nesigauna gerai- reikėjo išleisti tiesiog parodiją pažvengimui. 5/10 tik dėl kinoteatro auros, namuose tai būtų tv3 lygio šlamštas.