Uždaryti
MAŽULĖ DŽEKSI (Jexi)
MAŽULĖ DŽEKSI (Jexi)
Premjera
11 Spl 2019
Trukmė
80 min.
Pilnas aprašymas
7,14

Vidutinis vertinimas

MAŽULĖ DŽEKSI (Jexi)

Komedija Amžiaus cenzas: N-16 80 min.

Filas (aktorius Adam‘as DeVine‘as) yra visiškai priklausomas nuo savo išmaniojo telefono. Kadangi iš kažko gyventi reikia, Filas dirba populiariame interneto tinklalapyje – sudarinėja įvairiausius smagius „Top-10“ sąrašus. Bet iš tikrųjų didžiąją jo laiko dalį užima nuolatinis socialinių tinklų stebėjimas, komentavimas ir juokingų filmukų per „YouTube“ žiūrėjimas. Dažnai būna, kad Filas ir užmiega su telefonu rankose. Savaime suprantama, kad tikram gyvenimui, draugams ar, juo labiau, merginai, Filas laiko visiškai neturi.

Pilnas aprašymas

Tačiau viskas ima keistis, kuomet Filas priverstas įsigyti naują išmanųjį. Jame vaikinas atranda instaliuotą virtualią asistentę Džeksi (aktorės Rose Byrne balsas) – naujos kartos dirbtinį intelektą.  Jos vadovaujamas Filas pamažu iškiša nosį iš namų, užmezga ryšį su pora bendradarbių ir netgi pakviečia jam patikusią merginą Keitę (aktorė ir dainininkė Alexandra Shipp) į pasimatymą. Pamažu Filas su telefonu rankose praleidžia vis mažiau laiko. O Džeksi tai nepatinka. Labai nepatinka.

Nurauta komedija apie kiekvieno iš mūsų gyvenime esančias technologijas „Mažulė Džeksi“ Lietuvoje pradedama rodyti nuo spalio 11 dienos.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

314 Žmonių nori pamatyti

7

balsai

7,14

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Redakcijos apžvalga
Buvau Kine - www.buvaukine.lt
Mažulė Džeksi - recenzija

Autorius: Buvau Kine - www.buvaukine.ltVis labiau ir labiau vystantis moderniųjų technologijų pramonei bei atsirandant vis geresniems mobiliesiems telefonams, žmonės vis labiau prie jų prisiriša ir tai dažnais atvejais yra tapę neatsiejama dienos dalimi. Būnant namuose vis dažniau ir dažniau senus buities įrankius keičia naujoviški, kompiuterizuoti elektroniniai, kurie įprastą maisto gaminimą padaro tiesiog grynu malonumu. Tokių pokyčių ir naujovių įkvėptas, režisierius Scottas Moore‘as ir režisavo filmą „Mažulė Džeksi“ (angl. „Jexi“). Režisierius norėdamas atkreipti žmonių dėmesį į žmonių prisirišimą prie šių technologijų, o šiuo atveju – mobiliojo telefono, sukūrė istoriją kurioje pagrindinis veikėjas yra su juo supriešinamas bei priverstas bendradarbiauti.

Siužetas

Pagrindinis filmo veikėjas Filas, kurį vaidina Adamas DeVinas, yra dideles ambicijas turintis žurnalistas, rašantis pritraukiančius ir smagius „Top- 10“ sąrašus populiariame interneto tinklalapyje. Užstrigęs rutinoje, kuri jam nekelia jokių problemų, jis ramiai leidžia savo vakarus užsisakinėdamas maistą į namus ir žiūrėdamas serialus per „Netflix“. Tačiau viskas pasikeičia, kuomet per nelaimingą atsitikimą sudaužęs savo telefoną, jis turi įsigyti naują, turintį sumanią virtualią asistentę Džeksi (įgarsina aktorė Rose Byrne). Iš pirmo žvilgsnio nekaltai atrodanti asistentė, gan greitai pradeda jam vadovauti ir stumti jį iš jo komforto zonos. Filmas pasiūlė gan įprastą siužeto variantą, turintį pakilimą, nusileidimą ir dar vieną pakilimą, todėl buvo galima tikėtis vienų ar kitų įvykių ir staigmenos elementas tarytum dingo. Bet nors įvykių vingiai nebuvo netikėti, filmą žiūrėti buvo smagu, pasirinkti juokeliai ir komiškos situacijos buvo aktualios bei nevertė nuo jų nusisukti.

Pateikimas

Filmo kinematografija buvo graži, užfiksuoti kadrai buvo kokybiški ir perteikė vaizdus, atitinkančius filmo nuotaiką bei garso takelį. Miesto aplinkoje fiksuotos akimirkos buvo kokybiškos, filmuotos ramiai ir nenorint „išspausti“ per daug. Tačiau filmavimo būdas, pasirinktas filmuojant viduje, buvo tarsi iš kito filmo ar serialo – kamera dažnai drebėjo, norint atlikt „stebėtojo“ vaidmenį, nesuteikiant jokio teigiamo efekto netvarkingai atrodantiems kambariams, kuriuose vyksta scenos. Panašus filmavimo būdas yra randamas ir populiariame televizijos seriale „Biuras“ (angl. „The Office“), todėl ta drebanti kamera ir jos priartinami aktoriai komiškose situacijos joms suteikė to prieskonio. Garso takelis nors ir nebuvo kažkuo išskirtinis, pasirenkant dažnai girdimus ar girdėtus pop-muzikos atlikėjus, prie bendros filmo atmosferos prisidėjo gan nemažai bei padėjo kurti jaukumą žiūrint filmą.

Vaidyba

Šiomis dienomis žiūrint komedijas yra gan įprasta matyti daugiau žinomus Holivudo aktorius bei jų kolegas, pastatytus į kurioziškas situacijas bei „silpnai“ parašytų personažų batus. Šiuo atveju tikriausiai tyčia buvo paimti mažiau žinomi aktoriai, todėl jų atliekami vaidmenys jų nemenkino, vaidyba atrodė natūrali ir buvo tiesiog malonu žiūrėti į juos tose nepatogiose, karts nuo karto ir mums pasitaikančiose, situacijose. Tačiau tai negalioja visiems filmo personažams. Filo bosą vaidinęs Michaelas Pena bandė per save persiverst bandydamas būti tuo juokingu bosu, bet jam tai gavosi ne itin kokybiškai.

Pabaigai

„Mažulė Džeksi“ yra šmaikštus bei gan originalus filmas, atkreipiantis dėmesį į žmonių prisirišimą prie šiuolaikinių technologijų, santykių atšalimą bei paprastą galvos nepakėlimą, gyvenant nuostabių vaizdų turinčiuose didmiesčiuose. Filmą rekomenduoju mėgstantiems tiek senesnio, tiek naujesnio žanro komedijas, nes šis filmas humoro aspektu yra įvairiapusis, todėl visiems žiūrintiems patieks nors kažkiek savo norimos perteikti geros nuotaikos ir pozityvių minčių.

Susijusios naujienos MAŽULĖ DŽEKSI (Jexi)
Komentarai

Rašyti komentarą MAŽULĖ DŽEKSI (Jexi)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.