Uždaryti
Meilė 3D
Meilė 3D
Premjera
15 Sau 2016
Trukmė
135 min.
Sukurta
Prancūzija, Belgija, 2016
Pilnas aprašymas
6,1

Vidutinis vertinimas

Meilė 3D

Drama Amžiaus cenzas: 18 135 min.

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais. Tokio filmo jūs dar tikrai nematėte. Griežtai tik suaugusiems skirta, ypatingai stiprių vaizdų kupina erotinė juosta sukurta vien tik 3D formatu. Būtent už tai tarptautiniame kino festivalyje ...

Pilnas aprašymas

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Tokio filmo jūs dar tikrai nematėte. Griežtai tik suaugusiems skirta, ypatingai stiprių vaizdų kupina erotinė juosta sukurta vien tik 3D formatu. Būtent už tai tarptautiniame kino festivalyje „Camerimage“ ji pelnė geriausio 3D filmo statusą. Kanų kino festivalyje „Meilė“ buvo pristatyta „Queer Palm“ nominacijai.

Pagrindinis filmo herojus Merfis – Paryžiuje gyvenantis amerikietis. Dvejus metus laukinės aistros saitai jį saistė su stabilumu ne itin pasižyminčia Elektra. Kartą, nieko neįtardami, į savo lovą jiedu pasikvietė jaunutę kaimynę. Parūkiusi žolės trijulė mylėjosi trise. Anuomet, paskendęs kūniškuose malonumuose su dviem patraukliomis moterimis, gulėdamas popietės saulės apšviestoje lovoje, Merfis buvo laimingas. Mylėjo ir jautėsi mylimas. Dabar toks nėra. Todėl tų dienų prisiminimą saugo kaip didžiausią brangenybę, praskaidrinančią jam niūrią pirmąją Naujųjų Metų dieną.

Dabar anoji kaimynė iš gretimo buto yra Merfio žmona ir judviejų sūnaus motina. Tačiau Merfis nebenori su ja būti. Jis visą laiką galvoja apie Elektrą – Merfio kraują iki šiol kaitina judviejų meilės nuotykiai.

Gasparas Noé, gimęs 1963 m., yra argentiniečių kilmės režisierius ir scenaristas. Šiuo metu gyvena ir kuria Prancūzijoje. Paryžiuje gyvena jau nuo dvylikos metų, čia studijavo filosofiją ir kiną. Režisieriaus debiutas – trumpametražis filmas „Carne“ (1991). 1998-aisiais pasirodė pirmasis ilgametražis jo kūrinys „Esu vienas“, o 2002 m. pristatytas „Nesugrąžinamas laikas“ Kanuose sukėlė susidomėjimo ir pasipiktinimo bangą dėl žiaurių prievartos scenų. Filmas „Pasinerk į tuštumą“ (2009) pelnė kritikų ir žiūrovų pripažinimą.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
48

balsai

6,1

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Meilė 3D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Mačiau

Mačiau

23.01.2016, 13:39:03

Pats blogiausias filmas, kokį esu mačius.

Rawr

Rawr

17.01.2016, 01:02:31

Bus. Filmas pats Pornografinis.

Žigolo

Žigolo

10.01.2016, 11:32:26

O kas nors man pasakykite - ar šiame filme bus mano paties visų mėgstamiausio oralinio sekso vaizdų?