Uždaryti
Meilužės (Любовницы)
Meilužės (Любовницы)
Premjera
29 Kov 2019
Trukmė
98 min.
Pilnas aprašymas
6,86

Vidutinis vertinimas

Meilužės (Любовницы)

Komedija Amžiaus cenzas: N-16 98 min.

Kodėl, kai viskas taip gražu ir gera, turi taip šlykščiai baigtis? Jūs kartu praleidote tūkstančius beprotiškai fantastiškų valandų, tu visu šimtu procentų įsitikinusi, kad būsite kartu iki gyvenimo galo, bet… vieną dieną jis tau lyg iš giedro dangaus drėbteli kažką panašaus: „mažyte, atleisk, aš… vedęs“, arba „aš tave myliu, bet nenoriu skirtis… šeima, vaikai…na, pati supranti…“ O tada…tada…tu suvoki, kad esi ne kas kitas, o meilužė, barakuda, šeimų ardytoja ir dar velniai žino kas…

Pilnas aprašymas

Tokia istorija nutiko trims žavioms moterims, kurios po išsiskyrimo su savo mylimaisiais atsitiktinai susitinka bare, kur paaiškėja, kad jos visos – likimo seserys, kurias suvedžiojo, apgavo ir paliko vedę vyrai. Štai čia ir buvo didžioji donžuanų klaida – trijų gražuolių nereikėjo erzinti ir vedžioti už nosies. Sukūrusios apsukrų planą ir sumaniai atsilyginusios savo buvusiesiems, jos supranta, kad tokių apgautų moterų yra šimtai tūkstančių, kurios nenusipelno būti vedusių vyrų žaisliukais. Žaviosios damos: aktorė, medicinos sesuo ir studentė įkuria slaptą paliktų moterų klubą ir, pasitelkusios savo aktorinį meistriškumą, padeda kitoms moterims pamokyti neteisėtus santykius puoselėjančius sutuoktinius. Jos trys, jaunos, žavios  ir… pavojingos, vyrai pateks į pačias nepatogiausias situacijas, o jos smagiai juoksis.

Komedija „Meilužės“ – puikus režisierės Elenos Hazanovos (Елена Хазанова) darbas ir trijų žavių aktorių Paulinos Andrejevos („Metodas“,„Mitai“), Aleksandros Bortič („Policininkas iš Rubliovkės“, „Aš lieknėju“) ir Julijos Aleksandrovos („Eglutės Finalas“, „Pati geriausia diena“) vaidyba privers ne tik kvatotis iki ašarų iš situacijų, kurias sukels kruopščiai parengti keršto planai, bet ir parodys, ką gali moterys, kai jų ego ir ambicijas užgauna neištikimų vedusių vyrų žaidimai.

Saldūs keršto planai vedusiems vyrams kinuose jau nuo kovo 29 dienos.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

53 Žmonės nori pamatyti

7

balsai

6,86

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Meilužės (Любовницы)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.