Uždaryti
Mitai (Мифы)
Mitai (Мифы)
Premjera
17 Lap 2017
Trukmė
90 min.
Sukurta
Rusija, 2017
Pilnas aprašymas
6

Vidutinis vertinimas

Mitai (Мифы)

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 90 min.

MITAI – ryškiausia, linksmiausia ir beprotiškiausia komedija apie žinomus ir turtingus.

Pilnas aprašymas

Paskutinė Rusijos kino viltis, prodiuseris ir režisierius Fiodoras (Fiodoras Bondarčiukas) už muzikinio klipo gamybą skolingas nemažą sumelę 90-ųjų banditams. Aktorius Sergėjus (Sergėjus Bezrukovas) jau suvaidino visus vaidmenis pradedant Jėzumi Kristumi ir baigiant voveriuku. Talentingas artistas puola į depresiją, nes nebežino kaip reikės dabar gyventi. O pats populiariausias šalyje TV laidų vedėjas Ivanas (Ivanas Urgantas) tiesiog negali sustoti juokauti. Jis tai daro visur ir visada – pusryčiaudamas, mylėdamasis ir net per laidotuves. Neapsikentusi tokio elgesio jį palieka jo mylimoji (Paulina Andreeva).

Pagrindinis mūsų filmo herojus Grekas (Janis Papadopulos) išsiruošia pakartoti visiems gerai žinomą Odisėjo kelionę. Tačiau jis nuplaukia ne į tą pusę ir atsiduria Maskvoje, XXI amžiuje. Kur jis iškart papuola tarp žinomų ir turtingų Rusijos žmonių.

O gi, pasirodo, kad visi mūsų įsitikinimai apie žvaigždžių gyvenimą – mitai. Iš tikro, viskas daug blogiau.  Besistengdamas išspręsti žvaigždžių problemas, Grekas įsimyli pačio didžiausio viršininko žmoną ir pasiryžta padaryti viską, kad ją pagrobtų iš Maskvos Olimpo.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

29 Žmonių nori pamatyti

3

balsai

6

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Mitai (Мифы)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.