Uždaryti
Mortal Kombat (Mortal Kombat)
Mortal Kombat (Mortal Kombat)
Premjera
30 Bal 2021
Trukmė
110 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
6

Vidutinis vertinimas

Mortal Kombat (Mortal Kombat)

Veiksmo Fantastinis Amžiaus cenzas: N-16 110 min.

Vienas sėkmingiausių pasaulyje video žaidimų virto įspūdingu kino reginiu, kurį tiesiog būtina pamatyti didžiajame ekrane!

Pilnas aprašymas

Nuo seno skirtingose pasaulio kultūrose minimas neprilygstamų kovotojų turnyras „Mortal Kombat“. Jame kautis lemta ir Koului Jangui - mišriųjų kovos menų (MMA) kovotojui, pragyvenimui užsidirbančiam ringe ir nieko nenutuokiančiam apie savo kilmę ir tikrąsias galimybes. Tačiau tai puikiai nutuokia Kito Pasaulio imperatorius Šang Tsungas, kuris pasiunčia savo geriausią karį Sub-Zero susidoroti su Koulu.

Susidūręs su iki šiol nepatirtu pavojumi ir baimindamasis dėl savo artimųjų saugumo, Koulas pagalbos kreipiasi į specialiųjų pajėgų majorą Džaksą, kuris jį nukreipia pas paslaptingąją Sonią Bleid. Su merginos pagalba Koulas patenka į lordo Raideno – Žemės Karalystės saugotojo – šventyklą: prieglobstį kariams, pažymėtiems Drakono žyme. Ženklu, kurį apgamo forma nuo gimimo turi ir Koulas, bet niekuomet nekreipė į jį didelio dėmesio.

Šventykloje Koulo laukia intensyvios treniruotės su patyrusiais kovotojais Liu Kangu, Kung Lao bei kitais. Šių treniruočių tikslas – pasiruošti „Mortal Kombat“ turnyrui ir drauge apginti gimtąją žemę nuo negailestingais kariais garsėjančio Kito Pasaulio.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

31 Žmonių nori pamatyti

5

balsai

6

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Mortal Kombat (Mortal Kombat)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.