Uždaryti
Naujokas
Naujokas
Premjera
25 Rgs 2015
Trukmė
120 min.
Sukurta
JAV, 2015
Pilnas aprašymas
9,26

Vidutinis vertinimas

Naujokas

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 120 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Rodos, dar taip neseniai (iš tiesų jau beveik prieš dešimt metų) aktorė Anne Hathaway vaidino nerangią praktikantę filme „Ir velnias dėvi Prada“. Dabar ji – jau pati didelės internetinės mados įm...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Rodos, dar taip neseniai (iš tiesų jau beveik prieš dešimt metų) aktorė Anne Hathaway vaidino nerangią praktikantę filme „Ir velnias dėvi Prada“. Dabar ji – jau pati didelės internetinės mados įmonės vadovė, priimanti praktikantą. Ir ne bet kokį – patį Robert‘ą de Niro!

70-metis našlys Benas (jį ir vaidina R. de Niro) visuomet buvo aktyvus. Tad ramus gyvenimas jam ne prie širdies net ir išėjus į pensiją. Vyras nusprendžia tapti praktikantu internetinėje įmonėje, kuriai vadovauja jam į anūkes tinkanti Džiulė (akt. A. Hathaway). Natūralu, kad tokio naujoko pasirodymas kolektyve, kur amžiaus vidurkis kažin ar viršija 30 metų, sukelia užslėptą, o kartais – ir atvirą juoką. Tačiau „senukas“ Benas jaunosios kartos atstovams greitai parodys, kad jį laidoti dar per anksti.

Naujausia „Ko nori moterys”, „Tai sudėtinga” ir „Mylėti(s) smagu” režisierės komedija „Naujokas” kino teatruose nuo rugsėjo 25 d.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
1468

balsai

9,26

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Naujokas

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.