Uždaryti
PAGIEŽA (Grudge  2020)
PAGIEŽA (Grudge  2020)
Premjera
3 Sau 2020
Trukmė
94 min.
Sukurta
JAV, Kanada, 2020
Režisierius
Nicolas Pesce
Vaidina
John Cho
Andrea Riseborough
Demian Bichir
Pilnas aprašymas
5,12

Vidutinis vertinimas

PAGIEŽA (Grudge 2020)

Siaubo Amžiaus cenzas: N-16 94 min.

Vienas baisiausių praėjusio dešimtmečio siaubo filmų „Pagieža“ atgimsta iš naujo.

Pilnas aprašymas

Kino istoriją apie kerštingą namų dvasią, gimusią iš siaubingo įniršio, dar 1998 m. pradėjo japonų režisierius Takashi Shimizu, sukūręs du trumpametražius filmus „Katasumi“ ir „4444444444“. Sulaukęs sėkmės ir dėmesio festivaliuose, 2000-aisiais metais režisierius išplėtojo šią temą dviejuose pilnametražiuose filmuose, nesulaukusiuose kino teatrų dėmesio ir išleistuose tik vaizdo laikmenose. O praėjus dar dviem metams, į kino teatrus atkeliavo viena baisiausių ir geriausių pirmojo XXI a. dešimtmečio siaubo juostų pasaulyje – „Pagieža“. 

Iki šiol kartu su trim Jungtinėse Valstijose pastatytomis juostomis (2004, 2006 ir 2009 m.), serijoje jau sukurta 12 filmų, 8 knygos, keli komiksai ir vaizdo žaidimas. Dabar ši sėkminga ir nervus kaip reikiant pakutenanti filmų serija Holivude prikeliama naujam gyvenimui. 

Policijos detektyvė, jauna vieniša motina (aktorė Andrea Riseborough) su mažamečiu sūnumi persikelia į naujus namus tyliame priemiesčio rajone. Jos viltis atversti naują, švarų gyvenimo lapą, greitai sudaužo paaiškėjusi siaubinga namo paslaptis. Pasirodo, jame anksčiau gyvenusi moteris siaubingo įniršio priepuolio metu išžudė visą savo šeimą. Dabar name apsigyvenusi siaubinga ir gailesčio nepažįstanti jėga persekioja bet ką, kas peržengia namų slenkstį. Detektyvė privalo pasitelkti visą savo išmintį bei drąsą, kad pergudrautų piktąją dvasią ir išgelbėtų tiek save, tiek sūnų nuo likimo, baisesnio už mirtį. 

Kraują stingdanti siaubo juosta „Pagieža“ Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti sausio 3 dieną. 

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

275 Žmonių nori pamatyti

17

balsai

5,12

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą PAGIEŽA (Grudge 2020)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Diana

Diana

04.01.2020, 21:25:05

Patariu pažiūrėti pirmas visas dalis, jei planuojate eiti į filmą. Nes nebus taip įdomu, nežinant priešistorės. Tikėjausi baisesnio, nes kitos dalys tikrai buvo stiprios, tačiau nenuvylė. Buvo vietų, kai salė šokinėjo :) pats filmas yra geras, kuris atrodo gana realus, o ne iš fantastikos pasaulio.