Uždaryti
Pakeleivių karta (Voyagers)
GREITAI
Pakeleivių karta (Voyagers)
Premjera
21 Geg 2021
Trukmė
108 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas

Pakeleivių karta (Voyagers)

Trileris Fantastinis Amžiaus cenzas: N-13 108 min.

Nuo gegužės 21 dienos didžiuosius kino ekranus pasieks naujausias kultinio režisieriaus Neilo Burgerio futuristinis trileris - „Pakeleivių karta“. Milžiniško populiarumo sulaukusių filmų „Divergentė“ ir „Šalutinis efektas“ kūrėjas nukels mus į įspūdingą ateities pasaulį, kuriame civilizacija balansuoja ant išnykimo ribos. Žiūrovų laukia šokiruojanti ir laukinė kelionė į kosmosą.

Pilnas aprašymas

Jie buvo sukurti ir užauginti mėgintuvėliuose specialiai šiai misijai. Jų biologiniai tėvai – pažangiausi pasaulio mokslininkai. Nuo šių žmonių priklauso žmonijos likimas. Į tolimąją planetą keliaujantys jaunuoliai lyg saitas tarp praeities ir ateities kartų. Kelionė truks 86-erius metus. Juos lydi tik vienas suaugęs asmuo.

Kosminiame laive trisdešimt jaunuolių sulaukia septyniolikos metų. Jie auginami visiškoje izoliacijoje, kad būtų prisitaikę išgyventi kosmose. Įgulos nariai labai protingi, tačiau visiškai bejausmiai. Kasdien jie priversti gerti vaistus, kurie slopina visas žmogiškas emocijas. Paveikti medikamentų jaunuoliai tampa besąlygiškai paklusnūs ir lengvai kontroliuojami.

Netikėtai žuvus vieninteliam jų prižiūrėtojui (akt. Kolinas Farelas), jaunuolių likimas tampa nevaldomas. Jie nebegeria vaistų ir į laisvę išsiveržia niekada anksčiau nepatirti jausmai ir norai - pajusti tai, ko niekada nejuto – meilę, aistrą, bet kartu su jais atsiskleidžia ir tamsioji jų pusė - pyktis, maištas ir valdžios troškimas. Ir jau darosi nebeaišku, ko bijoti labiau – to, kas laukia nežinomoje ateityje ar to, kas slypi jų pačių viduje?

Kvapą gniaužiantis mokslinės fantastikos trileris „Pakeleivių karta“ ir įspūdinga Kolino Farelo, Lily-Rose Depp, „Sostų karų“ žvaigždės Isaaco Hempstead Wrighto vaidyba, sukurs nepakartojamą, kupiną įtampos laiką didžiajame kino ekrane.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

1 žmogus nori pamatyti

play
Komentarai

Rašyti komentarą Pakeleivių karta (Voyagers)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.