Uždaryti
PASMERKTI. PAJŪRIO DŽIAZAS
PASMERKTI. PAJŪRIO DŽIAZAS
Premjera
22 Lap 2019
Trukmė
102 min.
Sukurta
Lietuva, 2019
Režisierius
Ramūnas Rudokas
Vaidina
Tadas Gryn
Justina Nemanytė
Andrius Žiūrauskas
Jokūbas Bareikis
Marius Jampolskis
Pilnas aprašymas
8,85

Vidutinis vertinimas

PASMERKTI. PAJŪRIO DŽIAZAS

Drama Amžiaus cenzas: N-16 102 min.

Rokui puikiai sekasi. Jis idealiai tvarkosi su visomis finansinėmis užduotimis, kurias jam paveda investuotojų fondas „3D Klubas”: jaunų bei ambiciningų verslininkų – Daliaus, Dainiaus ir Dominyko susiviejinimas. Rokas – Dominyko draugas nuo vaikystės – tapo Klubo suklestėjimo priežastimi. Ne veltui dėl savo „uoslės” pinigams jis gavo Kauko pravardę. Žiūrovas susipažįsta su Kauku, kuomet šis jau yra kone savo pasiekimų zenite. Po paskutiniosios užduoties jis taps pilnateisiu „3D Klubo” nariu. Rokas išvyksta į Klaipėdą, kurioje ir turi sutvarkyti pastarąjį reikalą.

Pilnas aprašymas

Labiausiai šio momento laukia Roko žmona Irma. Pagaliau jos vyras pradės gyventi ramesnį gyvenimą ir daugiau laiko skirti šeimai. Rokas ir Irma iš pažiūros ideali pora. O neįgaliojo sūnaus auginimas, juos daro kone nenugalimus. Tačiau Rokas turi vieną problemą. Jis negali gyventi be kitų moterų. Antra vertus, jis turi ir tos bėdos sprendimą. Rokas niekada nesusitinka su ta pačia meiluže dar kartą ir visuomet sugrįžta pas žmoną ir sūnų. Todėl, įvykis, kai Rokas, išvykęs į Klaipėdą susižavi vietos gražuole Inga, neatrodo niekuo ypatingas. Tik štai netikėtai paaiškėja, kad šis susižavėjimas nevienadienis. Rokas įsimyli iki ausų. O meilė ir pinigai – tai jau sprogstamasis užtaisas, kuris iki pamatų sudrebins ramią ir snūduriuojančią Klaipėdą, o sprogimo banga sugriaus ne vieną likimą ir atims ne vieną gyvybę...

Nenuspėjamas, intriguojantis, pavojingas ir romantiškas – visai kaip džiazas, toks antrasis „Pasmerktų” epopėjos filmas, kuriame, kaip ir pirmajame netrūks sąsajų su realaus gyvenimo istorijomis.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

803 Žmonės nori pamatyti

48

balsai

8,85

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą PASMERKTI. PAJŪRIO DŽIAZAS

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Tomas

Tomas

29.11.2019, 23:25:08

Vienas geriausių lietuviškų filmų..nuostabi Tado vaidyba.,žiūrint filmą laikas pralėkė akimirksniu:)