Uždaryti
Pats sau milijonierius
GREITAI
Pats sau milijonierius
Premjera
18 Spl 2019
Trukmė
90 min.
Sukurta
Filmas lietuvių kalba.
Pilnas aprašymas

Pats sau milijonierius

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 90 min.

Populiariausios visų laikų lietuviškos komedijos TRYS MILIJONAI EURŲ, į kino teatrus pritraukusios beveik 250 tūkst. žiūrovų, kūrėjas T. Vidmantas (GAUTAS IŠKVIETIMAS, GAUTAS IŠKVIETIMAS 3 ir LIETUVIŠKI SVINGERIAI) kviečia į naują nutrūktgalvišką nuotykį – istoriją, kupiną juokingų nesusipratimų, pikantiškų paslapčių, taiklaus humoro ir nuginkluojančio nuoširdumo.

Pilnas aprašymas

Pagrindinis šios juostos herojus trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys (akt. A. Bružas) gyvena Kaune su savo sužadėtine Laurita ir jos kiauksinčiu madingu šuneliu Gučiu. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kripto valiutų „fermą“ ir sportinį „Lamborghini“ automobilį. Neverta net sakyti, kad Donatui įvaizdis yra svarbiausias dalykas gyvenime.

Būtent dėl to, Donato ir Lauritos veiduose nuolat spindi šypsenos... Bet tik tada, kai telefonų kameros įjungtos. Už kadro ši pora neturi bendrų interesų, tad atrodo, kad juos sieja tik buitis ir geras įvaizdis.

Viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Donatas sulaukia tėvo skambučio. Kurį laiką užsienyje gyvenęs milijonierius verslininkas praneša turįs reikalų, tad su savo drauge Goda trumpam grįžtąs į Lietuvą. Donato tėvas pabrėžia, kad nekantrauja susipažinti su sūnaus sužadėtine Laurita, nori apžiūrėti naują namą ir naują automobilį, kuriuos Donatas nusipirko už jo dovanotus pinigus. 

Tačiau nei pagrindinio veikėjo tėvas, nei jo sužadėtinė Laurita nežino, kad Donatas tėvelio dovaną investavo visai kitaip nei buvo liepta. Todėl nenuostabu, kad paaiškėjus, jog butas, kuriame pora dabar gyvena, nėra Donato nuosavybė ir jog vaikinas nėra aptekęs pinigais, Laurita iš karto jį palieka. Dabar Donato užduotis yra ne tik susirasti namą ir automobilį, kuris įtiktų tėvui, bet ir greitai susiorganizuoti merginą, kuri suvaidintų jo sužadėtinę Lauritą.

Pasinaudojęs bičiulio patarimu, Donatas neria į internetines paieškas, kad šitaip susirastų merginą, kuriai sumokėtų už vaidybą. Tačiau likimas ir vėl iškrečia pokštą – kandidatę į „sužadėtinės“ vaidmenį Donatas randa ne tarp agentūros atrinktų merginų, o tarp savo viešbučio bendradarbių. Neseniai padavėja viešbučio restorane dirbanti Milda (akt. G. Glemžaitė) galiausiai sutinka pagelbėti direktoriui, tik bėda, kad ji dar nežino, į ką tiksliai įsivėlė. Namo ir automobilio paieškas lydi ne mažiau komiškos ir absurdiškos situacijos. 

Ar Donatui pavyks apkvailinti tėvą ir jo merginą? Ar Milda susitvarkys su jai tekusiu vaidmeniu? Nesunku nuspėti, kad yla anksčiau ar vėliau išlįs iš maišo. Tačiau iki tol mūsų herojaus laukia vingiuotas ir staigmenų kupinas kelias. Kelias, kuriame išmokstama svarbiausia gyvenimo pamoka – gebėjimas būti savimi.

Šiltų jausmų ir atradimų nestokojantis PATS SAU MILIJONIERIUS – puiki dovana T. Vidmanto komedijų gerbėjams, tiesiog „aukso viduriukas“ tarp TRIJŲ MILIJONŲ EURŲ ir LIETUVIŠKŲ SVINGERIŲ.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

306 Žmonių nori pamatyti

Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
play
Komentarai

Rašyti komentarą Pats sau milijonierius

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.