Uždaryti
RAGANŲ KLUBAS: PALIKIMAS (Craft: Legacy)
RAGANŲ KLUBAS: PALIKIMAS (Craft: Legacy)
Premjera
6 Lap 2020
Trukmė
97 min.
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Zoe Lister-Jones
Vaidina
David Duchovny
Michelle Monaghan
Cailee Spaeny
Pilnas aprašymas
8,5

Vidutinis vertinimas

RAGANŲ KLUBAS: PALIKIMAS (Craft: Legacy)

Siaubo Fantastinis Amžiaus cenzas: N-13 97 min.

Hana – ragana, tik pati to dar nežino. Jos galios atsiskleis, įstojus į ypatingą klubą. „Raganų klubas: palikimas“.

Pilnas aprašymas

Kuomet 1996-aisiais kino teatruose pasirodė juosta „Raganų klubas“ (The Craft) apie keturias paaugles, užsiimančias raganavimu, tai tebuvo viena iš daugelio tuo metu populiarių juostų paaugliams. Tačiau bėgant metams, filmo populiarumas nemažėjo, jį „atrasdavo“ vis daugiau naujų gerbėjų ir pamažu juosta įgijo kultinį statusą. Dabar, praėjus beveik ketvirčiui amžiaus, į didžiuosius ekranus atkeliauja nauja filmo versija „Raganų klubas: palikimas“. Tai – ir originaliosios juostos tęsinys, ir savotiškas perdirbinys. 

Paauglė Hana (aktorė Cailee Spaeny) kartu su vieniša motina (akt. Michelle Monaghan) persikelia į kitą miestą – gyventi su naujuoju motinos vyru (kurį vaidina David‘as Duchovny‘is). Kaip neretai nutinka tokiais atvejais, pritapti naujoje mokykloje Hanai sekasi nelengvai. Matydami jos vargus (o galbūt ir kitokį potencialą), naujokę priglobia trys draugės, besilaikančios atokiau nuo populiarių mokyklos jaunuolių. Netrukus Hanai paaiškėja, kodėl. Pasirodo, jos naujosios draugės užsiima raganavimu. 

Gana greitai Hana apstulbusi suvokia, kad ir pati turi keistų galių, kurias jai padeda atskleisti naujosios bičiulės. Iš pradžių merginoms tai tėra tik žaidimas – priversti kokį nors patinkantį vaikiną atkreipti į jas dėmesį ar gauti geresnį pažymį. Tačiau augant galioms, auga ir apetitas. Pamažu, pačios to nesuvokdamos, keturios „raganų klubo“ narės – o ypač Hana – ima kelti pavojų. Tiek aplinkiniams, tiek artimiesiems, tiek pačioms sau. 

Okultine mistika pagardintas nuotykinis trileris „Raganų klubas: palikimas“ į Lietuvos kino ekranus atkeliauja lapkričio 6 dieną. 

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

190 Žmonių nori pamatyti

4

balsai

8,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą RAGANŲ KLUBAS: PALIKIMAS (Craft: Legacy)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.