Uždaryti
Rusiški SVINGERIAI (Swingers)
Rusiški SVINGERIAI (Swingers)
Premjera
7 Sau 2022
Trukmė
100 min.
Sukurta
Rusija
Pilnas aprašymas
6,31

Vidutinis vertinimas

Rusiški SVINGERIAI (Swingers)

Komedija Amžiaus cenzas: N-16 100 min.

Švenčiant Naujuosius metus juk visi nori šiek tiek meilės. Bet norėti reikia atsargiai, nes kartais žmonės, kurių socialinė kilmė, materialinės galimybės, užsiėmimai ir požiūris į gyvenimą labai skiriasi, gali patekti į labai keistą situaciją.

Pilnas aprašymas

Pavyzdžiui, sėkmingas verslininkas Igoris nori jaudulio, o jo mergina Olga, visuomenininkė svajojanti apie dizainerės karjerą, nori, kad jų santykiai pagaliau pasiektų kitą lygį.

Tuo pačiu metu visiškai įprastoje šeimoje vaistininkė Irina nori atgaivinti savo vyro Andrejaus, persidirbusio kineziterapeuto, aistrą, o jis – tik pailsėti.

Vienu atveju vedami jaudulio, o kitu – noro išeiti iš santykių aklavietės, šios poros atsiduria Naujųjų metų svingerių vakarėlyje. Abiejų porų seksualinis eksperimentas, kurį inicijavo tik vienas iš partnerių, virsta daugybe juokingų nesusipratimų ir baigiasi nesėkme.

Savo ir „teisėtų“ antrųjų pusių nuostabai herojai atranda ne tik tikrus jausmus, bet ir stiprų abipusį ryšį. Pasak filmo kūrėjų, „Svingeriai“ yra pokštas apie santykių kūrimą, nesusipratimus ir aistrą.

Vieną iš pagrindinių vaidmenų komedijoje atlieka Dmitrijus Nagijevas – vienas populiariausių laidų vedėjų Rusijoje, daugeliui žiūrovų patinkantis dėl savo charizmos ir žavesio.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

111 Žmonių nori pamatyti

13

balsai

6,31

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Rusiški SVINGERIAI (Swingers)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.