Uždaryti
Sacharos princai (Princes Of The Desert)
Sacharos princai (Princes Of The Desert)
Premjera
18 rugp. 2023
Trukmė
110 min.
Pilnas aprašymas

Sacharos princai (Princes Of The Desert)

Nuotykių Amžiaus cenzas: V 110 min.

12-metis Zodis gyvena šalia didingosios Sacharos dykumos. Vieną dieną, pakeliui į mokyklą, berniukas sutinka mažą kupranugariuką. Vienišo ir pasimetusio gyvūno tėvų aplinkui nematyti, tad Zodis nusprendžia parsivesti jį namo ir užauginti. Berniukas pavadina pamestinuką Tehu ir pamažu su juo susidraugauja. Tačiau Tehu nėra paprastas, eilinis kupranugaris.

Pilnas aprašymas

Vietinė veterinarijos gydytoja Džiulija, apžiūrėjusi Tehu, atkreipia dėmesį į ilgas, tvirtas kojas, kurios suteikia gyvūnėliui ištvermės ir neapsakomo greičio. Zodžiui šauna mintis ištreniruoti Tehu ir kartu su juo sudalyvauti pagrindinėse regiono kupranugarių lenktynėse Abu Dabyje.

Pradėjus treniruotes, Tehu pastebi vietinis brakonierius. Iš karto supratęs, kiek šis kupranugaris vertas, jis nedvejodamas jį pagrobia. Bet Zodis – ne iš kelmo spirtas. Jis išlaisvina savo bičiulį ir kartu su juo leidžiasi į nuostabią kelionę per Sacharos dykumą. Joje bičiuliams teks išgyventi nuožmią smėlio audrą, pereiti druskos pluta padengtą jūrą ir patirti kitų pavojingų bei įsimintinų nuotykių.

Dubliuota lietuviškai

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

33 Žmonės nori pamatyti

play
Multimedia