Uždaryti
Samsara
Samsara
Premjera
21 birž. 2013
Trukmė
102 min.
Sukurta
JAV, 2011
Pilnas aprašymas

Samsara

Dokumentinis Amžiaus cenzas: N-7 102 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. "25 šalys. 5 metai.Viena nepamirštama kelionė"  Nuo birželio 21 dienos prasideda nuostabaus filmo SAMSARA triumfo žygis po Lietuvos kino teatrus! Unikalus filmas buvo filmuojamas 5 metus 25-iose pasau...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

"25 šalys. 5 metai.Viena nepamirštama kelionė" 

Nuo birželio 21 dienos prasideda nuostabaus filmo SAMSARA triumfo žygis po Lietuvos kino teatrus! Unikalus filmas buvo filmuojamas 5 metus 25-iose pasaulio šalyse. Visas filmas nufilmuotas 70 mm juosta naudojant du kadrų dažnio per sekundę standartus ir unikalią kamerą, pailginančią kadrų laiką. Ši sistema, sukurta specialiai šiam projektui, suteikia galimybę įprastose scenose pamatyti neįprastas, pakerinčias detales, o dėl 4K formato mėgautis hipnotizuojančiais beprecedenčio aiškumo vaizdais. Jūsų laukia neapsakomos emocijos, kurias padovanos pusantros valandos truksianti kelionė po nuostabiausias planetos vietas, ir neturinti precedento jausminė patirtis.

„Samsara“ – režisieriaus RonoFricke ir prodiuserio Marko Magidsono kūrinys, kuriame unikaliai suderintas vizualus ir muzikinis menas. 
„Samsara“ perkelia mus į šventąsias vietas ir į stichinių nelaimių zonas, į pramoninių objektų ir gamtinių stebuklų centrus. Atsisakydami dialogų, „Samsaros“ kūrėjai griauna mūsų tradicinį kino supratimą, skatindami muzikos ir vaizdo inspiruotą mūsų pačių interpretaciją. 
Sukurtas žiūrėti kino teatruose filmas įtraukia, užburia, sužavi ir visiškai pateisina kritikų apibūdinimą – kino stebuklas!

 Žiūrėkite tik kino teatruose nuo birželio 21 dienos!  


Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
play