Uždaryti
Šarlatanas (Charlatan)
Šarlatanas (Charlatan)
Premjera
11 Bir 2021
Trukmė
118 min.
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

Šarlatanas (Charlatan)

Drama Amžiaus cenzas: N-13 118 min.

Kvapą gniaužianti biografinė drama apie vieną žymiausių visų laikų Čekijos gydytojų.

Pilnas aprašymas

Savo, kaip gydytojo, karjerą J. Mikolašekas (jį vaidina aktorius Ivanas Trojanas) pradėjo pačioje XX amžiaus pradžioje, įžengęs į trečiąjį gyvenimo dešimtmetį. Dar paauglystėje susidomėjęs augalų gydomosiomis savybėmis, jaunuolis greitai suprato atradęs savo pašaukimą. Netradiciniai ir neįprasti jo gydymo metodai trikdė tradicinės medicinos atstovus, tačiau padėjo pasiekti stulbinančių rezultatų. Derindamas savo sukurtus vaistus su gyvenimo būdo ir dietos korekcijomis, J. Mikolašekas nuo pačių įvairiausių ligų išgydė tūkstančius žmonių. Nors garsėjo kaip paprastų ir neturtingų žmonių daktaras, jo sėkmė greitai patraukė ir šalies galingųjų dėmesį – tarp jo pacientų buvo ir tuometinis Čekoslovakijos prezidentas Antoninas Zapotockis.

Populiaraus ir sėkmingo gydytojo reikėjo visiems – Antrojo pasaulinio karo metais J. Mikolašeką globojo šalį okupavęs nacių režimas, o vėliau – ir naujoji komunistinė valdžia. Vis tik išlaviruoti tokiame politiniame minų lauke buvo nepaprastai sudėtinga. Atpildo valanda atėjo ir J. Mikolašekui: galų gale praradęs komunistų malonę, gydytojas buvo įkalintas, dviejų jo mirusių pacientų kūnuose radus strichnino.
 

Stulbinančią ir beveik neįtikėtiną gydytojo Jano Mikolašeko istoriją į didžiuosius ekranus perkėlė Lenkijos kino legenda, režisierė Agnieška Holand. Įtraukianti, užburianti ir savo įtampa trileriui prilygstanti biografinė drama „Šarlatanas“ kinuose nuo birželio 11 d.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
Vilnius
Artimiausi seansai - Pasirinkti seansą
Rodyti visus seansus
1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Šarlatanas (Charlatan)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.