Uždaryti
Šaunioji septyniukė
Šaunioji septyniukė
Premjera
23 Rgs 2016
Trukmė
133 min.
Sukurta
JAV, 2016
Pilnas aprašymas
7,83

Vidutinis vertinimas

Šaunioji septyniukė

Vesternas Veiksmo Amžiaus cenzas: N-16 133 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Septyniese prieš armiją: į kino ekranus sugrįžta legendinis „Šaunioji Septyniukė“  Legendinio japonų režisieriaus Akira Kurosawa‘os 1954 m. sukurta juosta „Septyni samurajai“ iš karto tapo žan...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Septyniese prieš armiją: į kino ekranus sugrįžta legendinis „Šaunioji Septyniukė“ 

Legendinio japonų režisieriaus Akira Kurosawa‘os 1954 m. sukurta juosta „Septyni samurajai“ iš karto tapo žanro klasika ir laikomas vienu geriausių visų laikų filmų. Po šešerių metų (1960-aisiais) Holivudas sukūrė savąją juostos versiją, o dabar „šaunusis septynetas“ didžiuosiuose ekranuose atgimsta iš naujo.

Nedidelį Meksikos kaimelį nusiaubia žiauraus nusikaltėlio Bartolomėjaus Bougo (aktorius Peter‘is Sarsgaard‘as) vadovaujama gauja – išžudo gyventojus, susigrobia jų turtą ir sudegina namus. Viena iš nedaugelio išsigelbėjusiųjų – mergina Ema – kreipiasi pagalbos į žinomą „premijų medžiotoją“, nusikaltėlių siaubą Semą Čizolmą (akt. Denzel‘is Washington‘as). Rūstus, negailestingas, bet geros širdies ir teisingas atskalūnas negali atsakyti į neviltį puolusiai merginai. Surinkęs dar šešis į save panašius atskalūnus, pasižyminčius ypatingais sugebėjimais, Semas patraukia ieškoti Bartolomėjaus. Apie tai sužinojęs nusikaltėlis, vadovaujantis keliolika kartų gausesnei gaujai, iš pradžių tik nusijuokia. Tačiau jam bus lemta susidurti su pačiais negailestingiausiais teisingumo kariais, kurių įgūdžiai verti kur kas gausesnio būrio priešininkų.

Klasikinę kino istoriją į didžiuosius ekranus sugrąžina filmų „Ekvalaizeris“, „Olimpo apgultis“ ir „Išbandymų diena“ režisierius Antoine‘as Fuqua. „Šaunioji septyniukė“ premjera Lietuvoje – rugsėjo 23 dieną. 

 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
18

balsai

7,83

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Šaunioji septyniukė

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.