Uždaryti
Sekluma
Sekluma
Premjera
12 Rgp 2016
Sukurta
JAV, 2016
Pilnas aprašymas
6,82

Vidutinis vertinimas

Sekluma

Trileris Amžiaus cenzas: N-16

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Banglentininkės rojus, virtęs pragaru: įtempto siužeto trileris „Sekluma“.  Nensė (aktorė Blake Lively) yra profesionali banglentininkė, nuolat ieškanti naujų iššūkių ir treniruotėms tinkamų v...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Banglentininkės rojus, virtęs pragaru: įtempto siužeto trileris „Sekluma“. 

Nensė (aktorė Blake Lively) yra profesionali banglentininkė, nuolat ieškanti naujų iššūkių ir treniruotėms tinkamų vietų. Vienos kelionės metu mergina atranda tobulą paplūdimį: idealios bangos, puikus oras ir vos keli žmonės ant kranto bei pora banglentininkų vandenyje. Apsidžiaugusi savo sėkme, mergina nieko nelaukdama puola į bangas. Tačiau po poros dienų jos atrastas rojus virsta pragaru.

Besitreniruojančią merginą atakuoja ryklys. Pirma – bandomoji – ataka nėra nuožmi: nors ir perplėšta šlaunimi, Nensė sugeba nusiirti ant maždaug už 200 metrų nuo kranto stūksančio akmens. Tačiau kraują pajutęs ir pasipriešinimo nesulaukęs ryklys puola naujuosius merginos treniruočių draugus. Pastarieji neišgirsta vandens šniokštimo užgožtų Nensės perspėjimo šauksmų ir tampa ryklio aukomis. Paklaikusi iš baimės mergina suvokia, kad liko visiškai viena – įkalinta ant akmens ir galėdama tik žiūrėti į, rodos, ranka pasiekiamą krantą. Nensė supranta, kad pasirinkimo ji neturi: arba turės pergudrauti ryklį-žudiką, arba mirtinai nukraujuos. Atsigavusi nuo pirminio šoko ir numalšinusi kylantį beviltiškumo jausmą, Nensė pasiryžta kovoti dėl savo gyvybės ir ima kurti išsigelbėjimo planą.

Įtemptas trileris „Sekluma“, jau vadinamas „naujosios kartos „Nasrais“, Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti rugpjūčio12 dieną. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
11

balsai

6,82

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

Komentarai

Rašyti komentarą Sekluma

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Slapukas

Slapukas

21.07.2016, 18:19:59

Ziurejau gan geras filmas tik tas ryklio inirsis man keistokas pasirode kaip ir jo nuzudymas 9/10