Uždaryti
Seks video
Seks video
Premjera
25 Lie 2014
Trukmė
90 min.
Pilnas aprašymas
6,77

Vidutinis vertinimas

Seks video

Komedija Amžiaus cenzas: 18 90 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. „Seks video": Komiška istorija apie tai, kuomet asmeniniai vaizdeliai tampa matomi visam pasauliui. Kai kuriuos video derėtų pasilikti tik sau. Deja, ne visuomet pavyksta. Kai jūs stebite Internetą, I...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

„Seks video": Komiška istorija apie tai, kuomet asmeniniai vaizdeliai tampa matomi visam pasauliui.

Kai kuriuos video derėtų pasilikti tik sau. Deja, ne visuomet pavyksta. Kai jūs stebite Internetą, Internetas stebi jus. 

Anė ir Džėjus (aktoriai Cameron Diaz ir Jason'as Segel'is) vedę jau dešimt metų, susilaukę dviejų vaikų ir iki kaklo panirę į įprastą šeimos rutiną. Pačioje santykių pradžioje jų aistros galėjo pavydėti daugelis, tačiau dabar įžiebti ugnelei reikia naujų, išradingesnių priemonių.

 Ištaikiusi progą, kuomet vaikų nėra namuose, porelė nusprendžia paeksperimentuoti ir paįvairinti savo intymųjį gyvenimą. Po neilgų diskusijų apsistojama ties idėja seksualinius eksperimentus nufilmuoti. Žiūrėdama į šį reikalą itin rimtai, porelė išspaudžia net trijų valandų vaizdo įrašą su pačiomis įvairiausiomis pozomis. Laimingi, tačiau visiškai nusivarę nuo koto, Anė ir Džėjus užmiega.

 Užmiega visiškai nepagalvoję apie išmaniųjų technologijų galimybes. Prabudus po kelių valandų, Džėjų užgriūva žiauri tiesa. Vyras su siaubu suvokia, kad tik jų akims skirtas namų vaizdelis buvo automatiškai iškeltas į internetinį debesį. Negana to, potencialiai tapo matomas visuose išmaniuosiuose įrenginiuose, susietuose su jų planšetiniu kompiuteriu.

 Pakraupę nuo minties, kad jų sekso žaidimai tuoj taps matomi visam pasauliui, porelė išskuba gaudyti savo orgijos įrašo. Naiviai tikėdamiesi, kad pakaks sunaikinti draugams padovanotus iPad'us, sutuoktiniai netrukus suvoks, kad jų užduotis yra kur kas didesnė. Ir labai gali būti, kad apskritai neįgyvendinama.

 Nestandartinių situacijų komedija „Seks video" Lietuvos kino teatruose startuoja liepos 25 dieną. 


Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
35

balsai

6,77

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Seks video

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Joseph

Joseph

16.08.2014, 12:39:47

Idealus filmas, norintiems atsipalaiduoti po darbo. Aukštos kokybės holivuško tipo vaidyba, idomus scenarijus, ir amerikietiškas humoras apie vidutinę statistinę šeimą ir jos nuotykius. Mačiau, patiko, rekomenduoju.