Uždaryti
Sekso abėcėlė
Sekso abėcėlė
Premjera
9 Rgp 2013
Trukmė
104 min.
Sukurta
JAV, 2013
Pilnas aprašymas
7,05

Vidutinis vertinimas

Sekso abėcėlė

Komedija Amžiaus cenzas: N-16 104 min.

Filmas anglų kalba, su leituviškais subtitrais. Brendė visuomet mėgo gyventi pagal griežtą planą ir apgalvoti kiekvieną menkiausią smulkmeną. Ji baigė mokyklą ir kantriai saugojo savo tvirtovę. Bet prabudęs troškimas šėlti ir atrasti neišbandyti pat...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su leituviškais subtitrais.

Brendė visuomet mėgo gyventi pagal griežtą planą ir apgalvoti kiekvieną menkiausią smulkmeną. Ji baigė mokyklą ir kantriai saugojo savo tvirtovę. Bet prabudęs troškimas šėlti ir atrasti neišbandyti patyrimų paskatina padoriai išauklėtą merginą nuimti devynias spynas.

Vis dar nekalta ir tuo nepatenkinta, neįgavusi patirties lovos akrobatikoje ir neprisileidusi nė vieno vaikino Brendė svajoja, sapnuoja ir galvoja vien tik apie seksą. Ji neturėjo laiko linksmybėms ir pasimatymams, nes mokėsi, skaitė, rašė, tobulino savo intelektą, ruošėsi egzaminams ir diktantams.

Dabar baseino gelbėtoja dirbanti Brendė trokšta išmėginti purvinesnio, intymesnio ir aistringesnio gyvenimo subtilybes. Ji susidaro konkrečių, ekstremalių, sultingų, ištvirkusių planų sąrašą, o sesuo, draugai, bičiuliai, bendradarbiai ir šiaip eiliniai nepažįstamieji džiaugiasi galėdami išpildyti nekuklius ir nešvankius norus. Ko nepadarysi, kad graži mergina jaustųsi laiminga.


Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
21

balsai

7,05

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Sekso abėcėlė

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

As Brigita

As Brigita

15.12.2013, 15:16:25

filma rodykit o ne reklama

As Brigita

As Brigita

15.12.2013, 15:16:23

filma rodykit o ne reklama