Uždaryti
SIEKIANT GAILESTINGUMO (Just Mercy)
SIEKIANT GAILESTINGUMO (Just Mercy)
Premjera
17 Sau 2020
Trukmė
136 min.
Sukurta
JAV, 2019
Režisierius
Destin Daniel Cretton
Vaidina
Jamie Foxx
Brie Larson
Michael B. Jordan
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

SIEKIANT GAILESTINGUMO (Just Mercy)

Drama Amžiaus cenzas: N-13 136 min.

Pagal tikrus įvykius sukurtas filmas pasakoja trijų dešimtmečių senumo istoriją. Talentingas Harvardo teisės mokyklos absolventas Brajanas Stivensonas galėjo pasirinkti iš daugybės puikių darbo pasiūlymų – vaikiną medžiojo pačios didžiausios JAV teisės firmos. Tačiau jis nusprendė pasirinkti kitokį kelią ir savo gyvenimą pašvęsti neteisingai apkaltintiems žmonėms.

Pilnas aprašymas

Atvykęs į rasizmo vis dar stipriai kamuojamą Alabamos valstiją, Brajanas suvienija jėgas su vietine advokate Eva Ensli ir imasi darbo. Viena pirmųjų ir garsiausių jauno advokato bylų tampa Volterio Makmiliano atvejis. Nepaisant daugybės vyro nekaltumą įrodančių įkalčių ir remiantis vien kito nusikaltėlio liudijimu, Volteris buvo nuteistas mirti už žiaurų aštuoniolikmetės baltaodės merginos nužudymą. 

Siekdamas įrodyti Volterio nekaltumą, Brajanas kartu su vietine bendruomene ir naująja kolege Eva įsivelia į tikrą biurokratinių pinklių, išankstinių nusistatymų ir politinių žaidimų karą. Po šešerius metus užtrukusios teisinės kovos vyras pagaliau buvo išteisintas ir paleistas į laisvę. Filmas sukurtas pagal paties Brajano Stivensono 2014 m. parašytą prisiminimų knygą, kuri prestižiniame „New York Times“ bestselerių sąraše išsilaikė daugiau nei 150 savaičių.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

55 Žmonių nori pamatyti

6

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą SIEKIANT GAILESTINGUMO (Just Mercy)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.