Uždaryti
Spot premjera su Comic Con Baltics - Horizontas. 1 dalis
Spot premjera su Comic Con Baltics - Horizontas. 1 dalis
Premjera
26 birž. 2024
Trukmė
181 min.
Sukurta
JAV
Vaidina
Kevin Costner
Sienna Miller
Sam Worthington
Michael Rooker
Jena Malone
Pilnas aprašymas

Spot premjera su Comic Con Baltics - Horizontas. 1 dalis

Drama Vesternas Amžiaus cenzas: N-13 181 min.

Jau birželio 26 d., Multikino kino teatre tavęs lauks SPOT premjera su Comic Con Baltics - HORIZONTAS. 1 DALIS. 19:00val. – renginio pradžia. Visų dalyvausiančių žiūrovų laukia malonios partnerių įsteigtos staigmenos bei puikiai praleistas laikas kino salėje! Nepraleisk šios galimybės.

Pilnas aprašymas

Legendinis aktorius ir režisierius Kevinas Costneris viso pasaulio žiūrovus kviečia susipažinti su dar nematyta ar gerokai mažiau apkalbama Jungtinių Amerikos Valstijų istorija. Filme “Horizontas. 1 dalis” bus pasakojama 15 metų trumės istorija, kurios centre vyks ir JAV pilietinis karas.

Tai didžiojo kraustymosi, kelionės ir, tuo pačiu, naujų gyvenviečių statymo pasakojimas, kuris persmelktas krauju, prakaitu ir žmonių ašaromis. Tai skausmingas laukinių tyrų perėmimas ir naujo gyvenimo ieškojimas dar senaisiais būdais ir keliais. Visiems “Jeloustouno” gerbėjams skiriamas filmas, kuris nukels į 1861-1865 metus ir laikotarpį apie tuo metu vykusį pilietinį karą.

Pagrindinį vaidmenį filme atliks pats režisierius Kevinas Costneris, o prie jo prisijungs Sienna Miller (“Amerikiečių Snaiperis”, “Nudegęs”), Jena Malone (“Bado žaidynės”, “Neoninis demonas”), Samas Worthingtonas (abi “Įsikūnijimo” dalys, “Titanų susidūrymas”), Michaelas Rookeris (“Galaktikos sergėtojai”, “Greiti ir įsiutę 9”) ir daugybė kitų puikiai žinomų Holivudo aktorių.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

47 Žmonių nori pamatyti

play
Multimedia