Uždaryti
SPUTNIKAS (Sputnik)
SPUTNIKAS (Sputnik)
Premjera
31 Lie 2020
Trukmė
113 min.
Sukurta
Rusija, 2020
Režisierius
Egor Abramenko
Vaidina
Oksana Akinshina
Pyotr Fyodorov
Fedor Bondarchuk
Pilnas aprašymas
5,5

Vidutinis vertinimas

SPUTNIKAS (Sputnik)

Siaubo Mokslinis Amžiaus cenzas: N-16 113 min.

„Sputnikas“: Visatoje mes tikrai esame ne vieni. Deja. 1983-ieji metai. Visa šalis sveikina į Žemę sėkmingai sugrįžusį Sovietų Sąjungos aparatą „Orbita 4“, iš kosminės misijos parskraidinusį du kosmonautus. Oficialiais duomenimis, misija laikoma puikiai pavykusia; kosmonautų sveikata – gera; o bendrai paėmus, visa operacija yra didžiulis žingsnis kosmoso tyrinėjimuose.

Pilnas aprašymas

Tačiau tiesa yra kur kas kraupesnė: nors nėra visiškai aišku, kas įvyko orbitoje, panašu, kad į Žemę sugrįžęs kosmonautas Valerijus Vešniakovas (aktorius Piotras Fiodorovas) nužudė savo kolegą. Taip pat įtariama, kad misijos metu buvo užmegztas pirmasis kontaktas su nežemiška civilizacija. O kas dar baisiau – kad galbūt tos civilizacijos atstovas yra apsigyvenęs sugrįžusio kosmonauto kūne.

Vos nusileidęs, V. Vešniakovas iš karto pervežamas į slaptą karinę bazę, kurioje yra tiriamas ir stebimas 24 valandas per parą. Norint susidaryti kuo aiškesnį vaizdą, į bazę iškviečiama geriausia šalies neurofiziologė Tatjana Klimova (akt. Oksana Akinšina). Ėmusi stebėti Vešniakovą, mokslininkė netrukus pati įsitikina, kad baisiausi įtarimai gali būti tiesa. Siaubingas ir žmogaus protui nesuvokiamas padaras yra apsigyvenęs kosmonauto kūne, o žemiečiai absoliučiai nesuvokia nei jo ketinimų, nei galimybių, nei grėsmės. Nuolat bendraudama su Valerijumi, Tatjana netrukus pajunta ir dar vieną nerimą keliantį dalyką: kad jos jausmai tragiško likimo kosmonautui ima peržengti profesinį interesą.

Šiurpinantis įtempto siužeto fantastinis trileris „Sputnikas“ Lietuvoje pradedamas rodyti liepos 31 dieną. 

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

56 Žmonių nori pamatyti

8

balsai

5,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą SPUTNIKAS (Sputnik)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.