Uždaryti
STRELCOVAS (Strel'tsov)
STRELCOVAS (Strel'tsov)
Premjera
25 Rgs 2020
Trukmė
97 min.
Sukurta
Rusija, 2020
Režisierius
Ilja Učitel
Vaidina
Aleksandras Petrova
Stasia Miloslavskaja
Aleksandras Jacenko
Pilnas aprašymas
7,5

Vidutinis vertinimas

STRELCOVAS (Strel'tsov)

Drama Amžiaus cenzas: N-7 97 min.

Rugsėjo 25 dieną – kino teatruose sulauksime įspūdingos premjeros, didžiuosius ekranus pasieks kvapą gniaužianti, tikrais faktais paremta istorija apie futbolo legendą Eduardą Strelcovą. Sportininko talentas ir asmeninis žavesys vedė milijonus sirgalių iš proto ir priversdavo ošti tribūnas. Legendinio atleto vaidmuo filme „Strelcovas“ patikėtas stulbinančio populiarumo kino žvaigždei Aleksandrui Petrovui.

Pilnas aprašymas

Milžiniškos gerbėjų minios, pripažinimas, šlovė, pinigai, didelė meilė – jis turi viską, apie ką gali svajoti jaunas žmogus. Vos tik 20-ties metų futbolo žvaigždei pasirodžius aikštelėje minia, tiesiogine ta žodžio prasme, pameta protą. Eduardas – visuomet žavus, draugiškas – nestokoja aplinkinių dėmesio ne tik futbolo aikštėje, bet ir gyvenime. Kur E. Strelcovas, ten visuomet šventė, azartas, kova ir beprotiškas žaidimo spektaklis!

1958 m. pasaulio futbolo čempionatas Švedijoje. Minia sulaikiusi kvapą laukia dviejų futbolo žvaigždžių – E. Strelcovo ir garsiojo brazilo – Pele susirėmimo, tačiau abiejų komandų lyderiams nebuvo lemta susitikti. To meto politinės jėgos ima agresyviai kištis į E. Strelcovo asmeninį gyvenimą ir karjerą. Įgyti priešai suinteresuoti visiškai sužlugdyti į šlovės olimpą sėkmingai įkopusį jaunąjį futbolininką. Likus dviems dienoms iki futbolo čempionato pradžios jis apkaltinamas merginos išžaginimu, remiantis papirktais liudininkais. Vietoj šlovės, didžiosiose futbolo aikštėse, jam lemta geriausius savo metus praleisti kalėjime.

Ar pavyks Eduardui išėjus iš kalėjimo susigrąžinti savo gyvenimą – prarastą šlovę ir mylimą moterį? Ar buvusi futbolo žvaigždė sugrįš į didįjį sportą įrodyti, kad buvo vertas čempiono, žavėjusio milijonus, vardo?

Kupina dramatiškų įvykių, aistros, nerealizuotų milžiniškų galimybių ir įspūdingo sugrįžimo į didįjį sportą biografinė drama – „Strelcovas“ kinuose jau nuo rugsėjo 25 dienos.

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

5 Žmonių nori pamatyti

4

balsai

7,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą STRELCOVAS (Strel'tsov)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.