Uždaryti
Svajoklis Budis 3 (Rock Dog 3: Battle the Beat)
Svajoklis Budis 3 (Rock Dog 3: Battle the Beat)
Premjera
12 Geg 2023
Trukmė
90 min.
Režisierius
Anthony Bell
Pilnas aprašymas
5,75

Vidutinis vertinimas

Svajoklis Budis 3 (Rock Dog 3: Battle the Beat)

Animacija Amžiaus cenzas: V 90 min.

2016 m. karjerą pradėjęs svajoklis Budis – rokenrolą mylintis šunelis-gitaristas – mėgaujasi pasauline šlove, tačiau nutaręs pailsėti, sugrįžo į savo gimtąjį kaimelį. Deja, kaip ir visų roko žvaigždžių, taip ir Budžio muzikos pasaulis taip lengvai nepaleis. Televizijoje startavus naujam muzikiniam projektui, Budžiui pasiūloma tapti šou teisėju ir globoti vieną iš konkurse dalyvaujančių grupių.

Pilnas aprašymas

Budžiui atitenka trijų merginų vokalinė popgrupė K-9. Suirzęs, kad šiuolaikinis jaunimas nieko nebežino apie tikruosius muzikos didvyrius, rokenrolo žvaigždes ir netgi paties roko stiliaus nepripažįsta, Budis nusprendžia tai pakeisti. Ironiška, bet televizijos dovanota nauja šlovės banga pamažu ima keisti patį Budį. Budis palaipsniui atitolsta nuo savo gyvenimo aistros groti ir dainuoti ir tampa paprasta įžymybe, išgarsėjusia ne dėl savo muzikinių gebėjimų, o dėl dažno pasirodymo televizijos ekranuose.

Prireiks tikrai nemenkų Budžio draugų pastangų, kad svajoklis „roko šunelis“ ištrūktų iš šitų naujų pašėlusių šlovės spąstų, prisimintų, kas iš tiesų svarbu ir taptų senuoju geruoju Budžiu. Mažųjų žiūrovų pamiltas šunelis-gitaristas sugrįžta su naujais nuotykiais juostoje „Svajoklis Budis 3“.

Dubliuota lietuviškai.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

79 Žmonių nori pamatyti

4

balsai

5,75

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Svajoklis Budis 3 (Rock Dog 3: Battle the Beat)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.