Uždaryti
Tėtukas namie 2 (Daddy's Home 2)
Tėtukas namie 2 (Daddy's Home 2)
Premjera
24 Lap 2017
Trukmė
98 min.
Sukurta
Jav, 2017
Režisierius
Sean Anders
Vaidina
Mark Wahlberg
Will Ferrell
John Lithgow
Pilnas aprašymas
9,6

Vidutinis vertinimas

Tėtukas namie 2 (Daddy's Home 2)

Komedija Amžiaus cenzas: N-7 98 min.

Pirmoje „Tėtukas namie“ dalyje tarsi šuo su kate sugyvenę Dastis (akt. Mark Wahlberg) ir Bredas (akt. Will Ferrell) pagaliau randa bendrą kalbą. Namuose įsivyravus taikai ir ramybei, apimti Kalėdų karštinės, vyrai net imasi drauge organizuoti tobulą šventę savo vaikams.

Pilnas aprašymas

Deja, sunkiai pasiektoms paliauboms grėsmę ima kelti netikėtai užgriuvę jųdviejų tėčiai – seksualusis Kurtas (akt. Mel Gibson) ir jautruolis ponas Vaitakeris (akt. John Lithgow). Jaukiomis turėjusias būti Kalėdas seneliai verčia nesibaigiančiu chaosu ir konkurencine kova. Kol jųdviejų tėvai ruošiasi vienas kitam perkąsti gerklę, Dasčiui ir Bredui patikima sunkiai įkandama užduotis – kad ir kas benutiktų, likti pavyzdingais tėvais, nesiveliančiais į mūšio lauką.

Amerikietiškų komedijų meistras, režisierius Sean Anders, 2015-aisiais pristatęs pasaulinės sėkmės susilaukusią komediją „Tėtukas namie“, į antrosios dalies filmavimo aikštelę prisiviliojo patį Melą Gibsoną! Dviejų Oskarų laureatas pastaruoju metu vaidina ypač retai ir tikina, jog jam mielesne tapo režisieriaus kėdė. 9 vaikų susilaukęs vyras teigia filmuotis grįžtantis tik tuomet, kai jaučia turįs kažką bendro su būsimu filmu. „Kaip 9 vaikų tėvas, galiu užtikrintai pasakyti, jog Kalėdos yra siaubingiausias metų laikas. Šiame filme pamatysime kodėl“, – žiūrovus intriguoja kultinis aktorius.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

188 Žmonių nori pamatyti

5

balsai

9,6

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Tėtukas namie 2 (Daddy's Home 2)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.