Uždaryti
Vaikinai pagal iškvietimą (Trezvyy voditel)
Vaikinai pagal iškvietimą (Trezvyy voditel)
Premjera
5 Bal 2019
Trukmė
100 min.
Sukurta
Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
6,25

Vidutinis vertinimas

Vaikinai pagal iškvietimą (Trezvyy voditel)

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 100 min.

Prisipažinkite, juk būna dienų, kai vakarėlis iki aušros, o po jo grįžti namo nėra kaip arba nėra jėgų. Kam tų nesusipratimų, jeigu, neduokdie, policininkui į alkotesterį įpūsite daugiau nei reikia? Pažįstamas jausmas? Jokių problemų! Kvieskite asmeninį asistentą! Jis jus nugabens nuo taško A iki...o jeigu reikia, nuneš ir į jūsų asmeninę lovą! Juk klientas visada girtas! Apie visa tai nuo balandžio 5 dienos smagioje nuotykių komedijoje „Vaikinai pagal iškvietimą!”

Pilnas aprašymas

Artiomas (žavusis Kostia iš serialo „Virtuvė“ akt.Viktoras Horiniak) – linksmas, šmaikštus ir žodžio kišenėje neieškantis jaunuolis. Nusprendęs, kad visas pasaulis jam po kojom, iš mažo miestelio keliauja tiesiai į megapolį – ieškoti nuotykių ir naujo gyvenimo kelio. Senas geras Artiomo bičiulis (akt. Andrejus Burkovskis) supažindina jaunuolį su neįprasta savo profesija – jis vairuotojas, parvežantis namo visus, švelniai tariant, „apspangusius“ turtuolius, jų pačių automobiliu namo. Užsakymų visada daug, atlyginimas didelis, galimybė vairuoti prabangiausius automobilius – viskas, ko reikia, naujo Artiomo gyvenimo pradžiai! Neilgai trukęs jis jau skrieja naktinėmis gatvėmis vežiodamas auksinius klientus.

Viena tokių „įšilusių“ klienčių ir gražuolė Kristina (akt. Irina Martinenko), baigusi turtingų vyrų medžiojimo kursus ir puikiai išmananti jų viliojimo meną. Būtent prabangi mašina ir už vairo sėdintis Artiomas gerokai įkaušusiai Kristinai atrodo tas taikinys, kurį būtina apsukti aplink pirštą! Apsimesti oligarchu žaviajam vairuotojui patinka! Prabangus viešbutis ir graži moteris šalia: toks šansas – vienas iš milijono! Atrodytų, vienos nakties nuotykis turėtų taip ir baigtis, tačiau istorija pasisuka dar įdomesniu kampu!

Seniai matyti komedijos “Virtuvė” kūrėjai pažada daug juoko ir puikių emocijų!

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

13 Žmonių nori pamatyti

12

balsai

6,25

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Vaikinai pagal iškvietimą (Trezvyy voditel)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.