Uždaryti
Valstybės paslaptis (Valstybės paslaptis)
Valstybės paslaptis (Valstybės paslaptis)
Premjera
12 Bal 2019
Trukmė
99 min.
Pilnas aprašymas
8,23

Vidutinis vertinimas

Valstybės paslaptis (Valstybės paslaptis)

Dokumentinis Amžiaus cenzas: N-7 99 min.

Naujas režisieriaus Donato Ulvydo, legendinių kino filmų „Tadas Blinda.Pradžia” ir „Emilija iš Laisvės alėjos” darbas - dokumentinė kino juosta „Valstybės paslaptis”, kurio pagrindinė filmo herojė – kadenciją baigianti Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Vieni ją mylėjo, kiti nekentė. Kad ir kaip ten būtų - abejingų nebuvo. Kitokia lyderė ir kitoks valstybės dešimtmetis.

Pilnas aprašymas

Tai filmas, pasakojantis kas vyko ir tebevyksta  mūsų valstybėje: netikėtos svarbiausių 2009–2019 metų įvykių atomazgos, nepaaiškintos aplinkybės, netipiški sprendimai, politinio gyvenimo detalės, apie kurias net slaptosios pažymos dažniausiai  nutyli. Taip pat vertybėmis grįstos lyderystės kaina ir nacionalinio orumo paslaptis. 

Gyvenimas „prie Dalios Grybauskaitės” ir pačios Prezidentės gyvenimas. Ką iš tikrųjų reiškė Prezidentės „linkėjimai”,  ką apie tiesmuką Prezidentę kalba Lietuvoje, Europoje ir Amerikoje? O koks ji žmogus?

Kadencijai baigiantis ir pati Prezidentė buvo atviresnė, jau ne kiekvienas pokalbis buvo su perspėjimu – kalbėsimės off the record (ne įrašui ir ne citavimui). Atviras dokumentinis filmas „Valstybės paslaptis” padės ne tik pasinerti į istorinius vieno valstybės dešimtmečio  įvykius, praskleis žiūrovams Prezidentūros užkulisius, bet ir leis suprasti valstybės valdymo ypatumus, pajusti asmenybės ir charakterio jėgą.

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

129 Žmonių nori pamatyti

66

balsai

8,23

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Valstybės paslaptis (Valstybės paslaptis)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.