Uždaryti
Varnas (The Crow)
GREITAI
Varnas (The Crow)
Premjera
23 rugp. 2024
Režisierius
Rupert Sanders
Vaidina
Bill Skarsgård
Pilnas aprašymas

Varnas (The Crow)

Kriminalinis Veiksmo Fantastinis

To paties pavadinimo komikso pagrindu pirmasis filmas buvo sukurtas lygiai prieš 30 metų – 1994-aisiais. Jo filmavimo metu nutiko viena šiurpiausių nelaimių Holivudo istorijoje: jau baigiant filmuoti, nuo kažkaip į rekvizitinį ginklą patekusio tikro šovinio žuvo pagrindinis juostos aktorius, kovinių filmų žvagždės Briuso Lee sūnus Brandonas Lee. Nuo tada 1994-ųjų „Varnas“ apaugo mitais, legendomis ir pačiomis įvairiausiomis sąmokslo teorijomis bei tapo išties kultine juosta, sulig kiekvienais metais vis labiau auginančia savo gerbėjų armiją.

Pilnas aprašymas

Roko muzikantas Erikas Dreivenas (aktorius Bill Skarsgård) ir jo mylimoji Šelė Vebster (dainininkė ir aktorė FKA Twigs) –draugai ir įsimylėjėliai, kurių jausmai vienas kitam negalėtų būti gilesni. Poetai apie tokią meilę sako – „stipresnė už mirtį“. Bent jau šiuo atveju tai – tikra tiesa.
Kuomet įsimylėjėliai žiauriai nužudomi, Erikui pasiūloma ypatinga galimybė: mainais į savo sielą jis turi galimybę sugrįžti žemėn ir atkeršyti žudikams. Vaikinas nedvejodamas sutinka. Pasivadinęs mirties pranašo Varno slapyvardžiu ir išsidažęs karo spalvomis, Erikas patraukia į šiurpų žygį, kurio metu vietos pasigailėjimui nebus.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

4 Žmonės nori pamatyti

play
Multimedia