Uždaryti
Vesper
Vesper
Premjera
30 Rgs 2022
Trukmė
112 min.
Sukurta
Lietuva, Prancūzija, Belgija
Pilnas aprašymas
6,37

Vidutinis vertinimas

Vesper

Mokslinė fantastika Amžiaus cenzas: N-13 112 min.

Viltis – tai, kas veda į priekį net tada, kai atrodo, kad pasaulis žlunga. Nualintoje žemės planetoje trūksta maisto. 13-metė Vesper nenuleidžia rankų – namuose slaugo sunkiai sergantį tėvą, o miško gilumoje imasi biologinių eksperimentų. Pasauliui reikia išradimo, kuris padės išmaitinti žmoniją. Lemtinga pažintis įkvepia Vesper sukaupti jėgas, išmonę ir protą, kad pasiektų savo tikslą.

Pilnas aprašymas

Anglų kalba su lietuviškais subtitrais

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

195 Žmonių nori pamatyti

46

balsai

6,37

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Vesper

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Aivaras

Aivaras

02.11.2022, 12:12:47

Atėjom, be išankstinės nuomonės ir tuščiai užsikeltų lūkesčių. Geras filmas, nelikom nusivylę, o net gi maloniai nustebinti. Grafika labai įtaigi ir efektinga, siužetas sukelia išgyvenimus. Norėjosi tik ilgesnės pabaigos. Tiesa daug kadrų šiurpinantys, net nežinau ar aš vesčiausi 13m vaiką (N13).

Inesa

Inesa

23.10.2022, 19:11:32

Nuobodus, niurus, jokio veiksmo, jokio idejos, apie nieka....

Vytautas

Vytautas

02.10.2022, 09:14:20

Jei kalbėti tiesiai - visiškas mėšlas. Pagailėkite pinigų ir laiko. Filmas pagal "geriausias" lietuviško filmo tradicijas - be spalvų, depresuotas; jei idėja, galima sakyti, nebloga, tačiau visiškai neišvystoma. Beje, nesitikėkite, kad visuose anonsuose ir afišose matomas aštuonkojį primenantis objektas atliks nors kokį vaidmenį ir filme sužinosite, kas tai - paprasčiausias pigus triukas, dekoracija, kad plakatai geriau atrodytų ir, o siužete taip ir lieka dekoracija, ne tik neatskleidžiant paskirties, bet netgi stambiu planu neparodant. Reziume - pristatytas kaip lietuviško kino mokslinės fantastikos stebuklas, o realybėje - eilinis mažo biudžeto filmas, kur veiksmas iš esmės vyksta vienoje trobelėje.