Uždaryti
Vienas įkvėpimas (Odin Vdoh)
Vienas įkvėpimas (Odin Vdoh)
Premjera
10 Lie 2020
Trukmė
100 min.
Sukurta
Rusija, 2020
Režisierius
Jelena Chazanova
Vaidina
Viktorija Isakova
Maksim Suchanov
Vldimir Jaglyč
Pilnas aprašymas
9,2

Vidutinis vertinimas

Vienas įkvėpimas (Odin Vdoh)

Drama Amžiaus cenzas: N-13 100 min.

Marinai Gordejevai (aktorė Viktorija Isakova) – jau keturiasdešimt. Jos gyvenimą galima apibrėžti keliais sakiniais: nesėkminga santuoka, pasitenkinimo neteikiantis darbas ir jokių perspektyvų ateityje. Tačiau viena kelionė viską pakeičia.

Pilnas aprašymas

Išvykusi atostogų prie jūros, Marina susipažįsta su gelbėtoju Ignatu (akt. Vladimiras Jaglyčius), kuris jai atveria iki šiol nematytą nardymo pasaulį. „Fridaivingu“ vadinamas sportas – pavojingas ir nenuspėjamas: jame be jokių apsaugos ir pagalbos priemonių stengiamasi nunerti kuo giliau. Jau po paties pirmojo panėrimo Marina nebegali galvoti apie nieką kita ir pagaliau pajunta atradusi savo pašaukimą – tylus ir nenusakomais jausmais apdovanojantis povandeninis pasaulis primena jos pačios gyvenimą, jos sielos būseną. Negana to, netrukus paaiškėja, kad moteris šiam sportui turi ir talentą.

Tarsi apsėsta, Marina panyra į naująją savo aistrą, nepaisydama nei amžiaus, nei finansinių sunkumų, nei aplinkinių pašaipių žvilgsnių bei komentarų. Nardymas jai tampa savosios esmės paieškomis ir vieninteliu būdu susigrumti su savo baimėmis bei jas nugalėti.

Jautrus, įkvepiantis ir didingas filmas „Vienas įkvėpimas“, sukurtas „fridaivingo“ pasaulio čempionės Natalijos Molčanovos biografiniais motyvais, Lietuvoje pradedamas rodyti nuo liepos 10 dienos.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

5 Žmonių nori pamatyti

5

balsai

9,2

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Vienas įkvėpimas (Odin Vdoh)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.