Uždaryti
VIEŠBUTIS BELGRADAS (Otel' «Belgrad»)
VIEŠBUTIS BELGRADAS (Otel' «Belgrad»)
Premjera
26 Bir 2020
Trukmė
106 min.
Sukurta
Rusija, 2020
Režisierius
Konstantinas Statckij
Vaidina
Milos Bikovič
Diana Požarskaja
Aleksandra Kuzenkina
Pilnas aprašymas
6,27

Vidutinis vertinimas

VIEŠBUTIS BELGRADAS (Otel' «Belgrad»)

Komedija Amžiaus cenzas: N-13 106 min.

Kultinės komedijos „Tarnas“ kūrėjai pristato naujausią – pavasariu ir romantika alsuojančią kino juostą – „Viešbutis Belgradas“. Iš koto verčiančioje komedijoje vėl mėgausimės nepriekaištinga charizmatiškojo Milošo Bikovičiaus vaidyba, beprotiškais nuotykiais ir nepakartojamu humoru.

Pilnas aprašymas

Jaunas ir žavus Paša (akt. Milošas Bikovičius) seniai pamiršęs visus finansinius rūpesčius. Iš turtingos tetulės paveldėjęs milijoninės vertės penkių žvaigždučių viešbutį pačiame miesto centre, įsisuko į auksinio jaunimėlio gretas. Vakarėliai klubuose, šokiai iki ryto, šampanas, elitinės gražuolės, karštos naktys viešbutyje – visa tai veža, atjungia protą ir suteikia gyvenimui tokio „draivo“, kad kartais pamiršti laiku „pristabdyti arklius“.

Įsijautęs į itin sėkmingo verslininko vaidmenį, vieną dieną Paša netikėtai įklimpsta į tokią košę iš kurios išbristi nei teoriškai, nei praktiškai nėra jokių šansų. Jam gresia – vestuvės! Pasirodo, kažkurį vakarą, jaunuolis tiek prisidirbo, jog netyčia sudaužė itin prabangią senovinių daiktų kolekciją, priklausančia pačiam Belgrado mafijos bosui. Vienintelis kelias išpirkti visas kaltes – vesti kriminalinio pasaulio autoriteto dukterį, kuri, pasirodo, seniai nusižiūrėjusi Pašą, kaip potencialų jaunikį...tik bėda, jaunikis tam visai nepasiruošęs! Atsisakyti tokio sandėrio su mafijos bosu negali, nes būsi sumaltas į miltus, o ir visai prabangai „šakės“! Negana to, būsima nuotaka, visa į tėvą – nors ir graži, tačiau niekam tokios nelinkėtum! Jeigu, kas nepatiks be jokio gailesčio nusuks sprandą ir gyvas vis tiek neliksi!

Lyg to būtų maža, Pašos kelyje visai netikėtai pasirodo jo buvusi mergina – kelionių blogerė Daša (akt. Diana Požarskaja). Įspūdingos Dunojaus pakrantės, žavios Belgrado gatvelės, nuotykiai, romantiški vakarai drauge vėl pažadintų seniai pamirštus jaunuolių jausmus, jei ne nuolat ant kulnų minantis būsimas uošvis – mafijozas, įkyri, vestuvėms energingai besiruošianti nuotaka ir baimė netekti milijonų!

Romantika, beprotiški nuotykiai, įspūdingi Belgrado vaizdai ir nepakartojama mylimų aktorių vaidyba žada dar vieną neužmirštamą laiką kine!

Filmas rusų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

54 Žmonės nori pamatyti

11

balsai

6,27

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą VIEŠBUTIS BELGRADAS (Otel' «Belgrad»)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.