Uždaryti
VISI KALBA APIE DŽEIMĮ Everybody's (Talking About Jamie)
VISI KALBA APIE DŽEIMĮ Everybody's (Talking About Jamie)
Premjera
22 Sau 2021
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

VISI KALBA APIE DŽEIMĮ Everybody's (Talking About Jamie)

Drama Miuziklas

Šešiolikmetis Džeimis – ne toks kaip kiti paaugliai. Galbūt jis ir būtų tiesiog eilinis vaikinas, jei ne vienas jo pomėgis: persirenginėti moterimi. Džeimiui patinka suknelės, aukštakulniai, makiažas, o svarbiausia – tas jausmas, kai gali pasijusti kažkuo kitu. Tai – tarsi pasaka, lyg svajonės išsipildymas, kai banalus ir nuobodus gyvenimas pasilieka kažkur už nugaros, o prieš akis atsiveria nauja realybė, kurioje gali būti bet kuo.

Pilnas aprašymas

Džeimis (aktorius Max Harwood) svajoja tapti vyru, persirenginėjančiu moterimi (ang. drag queen). Apie savo svajonę jis garsiai pareiškia per mokyklos išleistuves, sudalyvaudamas jose kaip moteris. Tačiau realybė pasirodo žiauri ir negailestinga – vaikiną tiesiog užgriūva užgauliojimai ir patyčios.

Džeimį po savo sparnu priglobia panašią istoriją kažkada pats išgyvenęs Hiugas – „drag queen“ pasaulio senbuvis, jame žinomas Loko Šanel vardu (akt. Richard E. Grant). Džeimį morališkai taip pat labai palaiko jo mama ir geriausia draugė Priti (akt. Lauren Patel).

Kartu su artimųjų ir draugų parama vaikinas pamažu mokosi „drag queen“ pasaulio paslapčių, o svarbiausia – tikėjimo ir pasitikėjimo savimi, vidinės stiprybės bei džiaugsmo įgyvendinant savo svajones.

Filmas sukurtas pagal tikrą istoriją: jaunas vaikinas iš Šefildo Anglijoje išties atvyko į mokyklos išleistuves persirengęs moterimi. Kontroversiška ir vietinius žmones šokiravusi istorija pateko į BBC akiratį ir buvo papasakota dokumentinėje juostoje „Jamie: Drag Queen at 16“. 2017 m. perkeltas į teatro sceną, miuziklas „Visi kalba apie Džeimį“ tapo tikra Vestendo sensacija.
 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

3 Žmonės nori pamatyti

1

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą VISI KALBA APIE DŽEIMĮ Everybody's (Talking About Jamie)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.