Uždaryti
Vyriškas įniršis (Wrath Of Man)
Vyriškas įniršis (Wrath Of Man)
Premjera
14 Geg 2021
Trukmė
118 min.
Sukurta
Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Pilnas aprašymas
8,94

Vidutinis vertinimas

Vyriškas įniršis (Wrath Of Man)

Veiksmo Amžiaus cenzas: N-16 118 min.

Pinigų pervežimas Amerikoje – itin pavojingas darbas. Sužeisti ar žuvę darbuotojai čia labiau taisyklė, o ne išimtis. Esant nuolatiniam žmonių poreikiui, į vieną Los Andžele dirbančią pinigų pervežimo komandą priimamas naujas darbuotojas (jį vaidina Jason‘as Statham‘as). Kolegoms paslaptingas naujokas apie save nieko nepasakoja. Nepasisako net vardo, paprašydamas į jį kreiptis tiesiog „H“.

Pilnas aprašymas

Vienos iš pirmųjų jo užduočių metu komandą užpuola kaukėti plėšikai, ryžtingai nusiteikę perimti šarvuoto automobilio krovinį. Apstulbusių kolegų akyse „H“ pats vienas ramiai ištaško užpuolikus, neužsidirbdamas nė menkiausio įbrėžimo. Tiek inkasatoriai, tiek jų vadovybė netrunka susivokti, kad „H“ toli gražu nėra paprastas vyrukas, ieškojęs darbo. Dabar juos ima kamuoti kitas klausimas: kas iš tiesų yra šis paslaptingas nepažįstamasis ir kokie jo tikslai.

Naujoje kvapą gniaužiančioje, veiksmo perpildytoje ir įtampos nestokojančioje juostoje jėgas ketvirtą kartą suvienija chuliganiškasis režisierius Guy‘us Ritchie‘is ir veiksmo filmų žvaigždė Jason‘as Statham‘as (po juostų „Lok, stok arba šauk“, „Vagišiai“ ir „Revolveris“).

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

130 Žmonių nori pamatyti

16

balsai

8,94

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Vyriškas įniršis (Wrath Of Man)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

Bizūnas

Bizūnas

13.05.2021, 21:27:29

8/10. Viskas- aktoriai, režisierius, garso takelis- puiku! Pabaiga ne šedevras, tačiau visą filmą veiksmas eee, tikrai vyksta :) Laikas prabėga nepastebimai. Vertas pažiūrėti mėgstantiems veiksmo filmus. Stathamas po paskutinių savo š kategorijos filmų atrodo vėl savo lėkštėj. Istvudo vaikis irgi žiek "kažką" suvaidino. Not bad, not bad...