Naujienos

„Naujieji mutantai“ gali tapti svarbesne „Marvel“ kino visatos dalimi, nei manyta ankščiau

Netrukus į kino teatrus atkeliausianti superherojų istorija „Naujieji mutantai“ (angl. „New Mutants“) yra Iksmenų franšizės filmas, kurio niekas net nesitikėjo išvysti, tačiau jis gali tapti itin reikšminga „Marvel“ kino visatos dalimi. Ankščiau šį mėnesį oficialioje „Disney“ gerbėjų klubo „D23“ svetainėje naujausias Iksmenų filmas buvo įvardintas „nejuokais įelektrinančiu naujausiu „Marvel“ kino visatos papildymu“, tačiau netrukus šis pranešimas buvo panaikintas. 

Natūralu, kad gerbėjai iki šiol bando išsiaiškinti, ar tai buvo tik klaida, ar stebinanti naujiena, kadangi fantastinio nuotykių filmo kūrėjai siužeto detales kruopščiai laiko paslaptyje ir gerbėjų smalsumą ketina žadinti iki pat premjeros. 

Tiksliai žinoma, kad mutantai tam tikru momentu ateityje pasirodys „Marvel“ kino visatoje, nes tai pernai vykusiame populiariosios kultūros „Comic-Con“ renginyje patvirtino „Marvel“ prezidentas Kevin Feige. Vis dėlto jis nepatikslino ar tai bus Iksmenų franšizės mutantai. 

„Naujieji mutantai“ yra kino studijos „20th Century Fox“ nuosavybė, kuri dabar jau priklauso „Disney“ (kaip ir „Marvel“), nors filmo režisierius Josh Trank teigimu, filmas bus išleidžiamas originalia forma. 

Filmas pasakos apie penkis jaunus mutantus, kurie atranda savo galias – vaidina Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt bei Henry Zaga – ir stoja į kovą už savo gyvenimą tikėdamiesi pabėgti ne tik iš kalėjimu tapusios paslaptingos įstaigos, bet ir nuo savo pačių praeities demonų. 

Ir nors nėra žinoma daugiau detalių, ko tikėtis iš pirmojo tokio Iksmenų filmo su siaubo elementais, bent jau paaiškėjo filmo įvykių laikotarpis. „Naujieji mutantai“ prodiuserė Karen Rosenfelt šiek tiek apšvietė būsimų įvykių aplinkybes. 

„Tai dabartis, nesenstantis laikas.“ – sako ji. „Mes neapibrėžiame kur esame, bet tai yra šiandien. Tai yra dabar. Tai nėra tolima ateitis ar praeitis.“ 

Paklausta patikslinti ar filmo „Naujieji mutantai“ įvykiai patenka į tą patį laikotarpį kaip 2011 m. filme „Iksmenai: pirma klasė“ (angl. „X-Men: First Class“), prodiuserė K. Rosenfelt paaiškino, kad naujasis filmas yra „savas dalykas“. 

„Manau, jog tiek saugu atskleisti.“ – pridūrė ji, kalbėdama apie kruopščiai paslaptyje laikomą projektą. „Ko mes siekiame, panašiai kaip su Deadpool, kad kiekviena tokia franšizė Iksmenų visatoje būtų unikali ir nepakartojama.“ 

Taigi, vieną dieną „Marvel“ kino visatos herojai tikrai kausis greta Iksmenų, o gal ir paties ciniškojo antiherojaus Deadpool, tik kol kas niekas neatskleidžia tikslios datos. 

Fantastinis superherojų filmas „Naujieji mutantai“ kinuose nuo balandžio 3 d.

 

Filmo anonsas:
NAUJIEJI MUTANTAI (New Mutants)

NAUJIEJI MUTANTAI (New Mutants)

Siaubo Veiksmo Mokslinė fantastika Amžiaus cenzas: N-13 98 min

Sužinoti daugiau
Komentarai

Rašyti komentarą „Naujieji mutantai“ gali tapti svarbesne „Marvel“ kino visatos dalimi, nei manyta ankščiau

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.