Uždaryti
12 Stipriausių (12 Strong)
12 Stipriausių (12 Strong)
Premjera
2 Vas 2018
Trukmė
120 min.
Vaidina
Michael Shannon
Chris Hemsworth
Michael Peña
Elsa Pataky
Pilnas aprašymas
8,5

Vidutinis vertinimas

12 Stipriausių (12 Strong)

Karinis Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 120 min.

2001 m. rugsėjo 11 d. 8:46 val. vietos laiku į šiaurinį Pasaulio Prekybos Centro bokštą Niujorke rėžėsi keleivinis lėktuvas. Po 17 minučių pietinį bokštą taranavo antras lėktuvas. Jau kitą dieną buvo parengtas slaptas planas – pirmasis atsakas teroristams, kurių pėdsakai vedė į Afganistane veikusią teroristinę organizaciją „Al Qaeda“.

Pilnas aprašymas

JAV armijos Specialiųjų pajėgų kapitono Mičo Nelsono (aktorius Chris‘as Hemsworth‘as) vadovaujamas 12 „žaliųjų berečių“ būrys buvo paslapčia išlaipintas atokiame šiaurės Afganistano rajone. Jų užduotis – susisiekti su Nacionalinio Afganistano Fronto kovotojais, įtikinti juos suvienyti jėgas su amerikiečiais prieš bendrą priešą – Talibano ir „Al Qaeda“ kovotojus ir sudaryti galimybes atakuoti pagrindinėms amerikiečių pajėgoms.

Užmezgę kontaktą su Fronto generolu Abdulu Rašidu Dostumu, amerikiečiai leidžiasi į pavojingą kelionę per nepažįstamą šalį. „Žaliosios beretės“ privalo prisitaikyti prie vietinių papročių, susitaikyti su ribotais afganų ištekliais bei karinėmis galimybėmis ir, nugalėjusios vidines abejones bei didžiulę baimę, galų gale stoti stoti į kovą su daug kartų didesnėmis teroristų pajėgomis – negailestingais fanatiškais kovotojais, nepaliekančiais nei gyvų, nei belaisvių.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

275 Žmonių nori pamatyti

22

balsai

8,5

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą 12 Stipriausių (12 Strong)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.