Uždaryti
Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas 3D
Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas 3D
Premjera
3 Rgp 2012
Trukmė
105 min.
Sukurta
JAV, 2011
Pilnas aprašymas
8

Vidutinis vertinimas

Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas 3D

Trileris Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 105 min.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais. Bene garsiausias Į Holivudą „prasimušęs“ Rusijos prodiuseris ir režisierius Timuras Bekmambetovas ir vėl vienija jėgas su Holivudo legenda, taip pat prodiuseriu ir režisierum, Timu Burtonu. Du talentin...

Pilnas aprašymas

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Bene garsiausias Į Holivudą „prasimušęs“ Rusijos prodiuseris ir režisierius Timuras Bekmambetovas ir vėl vienija jėgas su Holivudo legenda, taip pat prodiuseriu ir režisierum, Timu Burtonu. Du talentingi vyrai pristato rašytojo Setho Grahame-Smitho romano motyvais sukurtą trilerį „Abraomas Linkolnas. Vampyrų žudikas“. 

Filmas vaizduoja niekam nežinomą – tamsiąją – garsiausio Jungtinių Amerikos valstijų prezidento, Abraomo Linkolno asmenybės pusę: filmas apnuogina aršią būsimo prezidento kovą su vampyrais, kurie nužudė jo mamą. 

Savarankiškai vykdydamas nekenčiamų kraujasiurbių vendetą, A. Linkolnas (akt. Benjamin Walker) pasižada nesustoti, kol žemėje bus bent vienas vampyras. Jis paskelbia karą ir vampyrams talkinantiems žemvaldžiams, pasisakiusiems už vergiją. Tačiau kaip eilinis mirtingasis gali išnaikinti tuos, kurie čia gyvena šimtmečius?..

Juosta „Abraomas Linkolnas: Vampyrų žudikas“ siūlo alternatyvų žvilgsnį į JAV istoriją ir apnuogina dar niekam negirdėtus faktus apie garsiausią šalies prezidentą.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus
35

balsai

8

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas 3D

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

kritikas2005

kritikas2005

18.08.2012, 10:19:49

gaidys ne filmas