Uždaryti
Ad Astra
GREITAI
Ad Astra
Premjera
20 Rgs 2019
Pilnas aprašymas

Ad Astra

Drama Nuotykių

Bet kuriam žmogui, mėgstančiam pakelti akis į naktinį dangų, vienas pagrindinių kylančių klausimų yra – ar žmonės – vienintelė inteligentiška gyvybės forma Visatoje?

Pilnas aprašymas

Šis klausimas kamavo ir Klifordą Makbraidą (akt. Tommy Lee Jones) – astronautą, pasirinktą precedento neturinčiai kelionei per visą Saulės sistemą, siekiant surasti kokių nors nežemiškos protingos rasės egzistavimo užuominų. 

Pirma kelionės pusė vyko pagal planą, tačiau tuomet kažkas nutiko ir Klifordas dingo iš radarų ekranų. Nuo tada iš jo nesulaukta jokio signalo. 

Dabar, praėjus dvidešimčiai metų, į kelionę tuo pačiu maršrutu, Neptūno link, iškeliauja Klifordo sūnus Rojus (akt. Brad Pitt). Astronauto-inžinieriaus laukia ilga ir vieniša kelionė, ne tik ieškant nežemiškos gyvybės pėdsakų, bet ir siekiant išsiaiškinti, kas nutiko jo tėvui. 

Rojui lemta sužinoti kvapą gniaužiančias paslaptis, metančias iššūkį mokslo įrodytai žmonijos evoliucijos istorijai, mūsų vietai Visatoje ir atskleidžiančias grėsmę, pakibusią virš mūsų mėlynosios planetos. 

Slėpti aprašymą

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

59 Žmonių nori pamatyti

Multimedia
Komentarai

Rašyti komentarą Ad Astra

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.