Uždaryti
Ad Astra
Ad Astra
Premjera
20 Rgs 2019
Trukmė
122 min.
Pilnas aprašymas
6,28

Vidutinis vertinimas

Ad Astra

Drama Nuotykių Amžiaus cenzas: N-13 122 min.

Bet kuriam žmogui, mėgstančiam pakelti akis į naktinį dangų, vienas pagrindinių kylančių klausimų yra – ar žmonės – vienintelė inteligentiška gyvybės forma Visatoje?

Pilnas aprašymas

Šis klausimas kamavo ir Klifordą Makbraidą (akt. Tommy Lee Jones) – astronautą, pasirinktą precedento neturinčiai kelionei per visą Saulės sistemą, siekiant surasti kokių nors nežemiškos protingos rasės egzistavimo užuominų. 

Pirma kelionės pusė vyko pagal planą, tačiau tuomet kažkas nutiko ir Klifordas dingo iš radarų ekranų. Nuo tada iš jo nesulaukta jokio signalo. 

Dabar, praėjus dvidešimčiai metų, į kelionę tuo pačiu maršrutu, Neptūno link, iškeliauja Klifordo sūnus Rojus (akt. Brad Pitt). Astronauto-inžinieriaus laukia ilga ir vieniša kelionė, ne tik ieškant nežemiškos gyvybės pėdsakų, bet ir siekiant išsiaiškinti, kas nutiko jo tėvui. 

Rojui lemta sužinoti kvapą gniaužiančias paslaptis, metančias iššūkį mokslo įrodytai žmonijos evoliucijos istorijai, mūsų vietai Visatoje ir atskleidžiančias grėsmę, pakibusią virš mūsų mėlynosios planetos. 

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

330 Žmonių nori pamatyti

69

balsai

6,28

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Ad Astra

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.

rafal

rafal

18.10.2019, 10:18:42

.