Uždaryti
Amerikietis žudikas (American Assassin)
Amerikietis žudikas (American Assassin)
Premjera
15 Rgs 2017
Trukmė
105 min.
Sukurta
JAV, 2017
Vaidina
Michael Keaton
Dylan O'Brien
Taylor Kitsch
Scott Adkins
Pilnas aprašymas
7,45

Vidutinis vertinimas

Amerikietis žudikas (American Assassin)

Trileris Veiksmo Amžiaus cenzas: N-16 105 min.

23-ejų metų Mičo gyvenimas nelepino. Vos 14-os jis liko našlaitis, tragiškoje automobilių avarijoje žuvus abiems tėvams. Dabar likimas smogė vėl: teroristinės atakos metu nušaunama jo sužadėtinė.

Pilnas aprašymas

Sielvartaujantį ir keršto kupiną vaikiną priglobia CŽV. Juo besirūpinanti operatyvininkė suveda vaikiną su Šaltojo Karo veteranu, vienu geriausių CŽV agentų Stenu. Pastebėjus didžiulį vaikino talentą ir milžinišką motyvaciją, Mičas imamas ruošti specialiosioms operacijoms. Svarbiausia Steno užduotis – suvaldyti beatodairišką Mičo keršto troškimą ir nukreipti jį tinkama linkme.

Mičo vadovei atkreipus dėmesį į keletą iš pirmo žvilgsnio nesusijusių atakų tiek prieš civilinius, tiek prieš karinius objektus, vaikinas kartu su savo mokytoju paskiriamas tirti šių teroristinių išpuolių. Tyrimas juos netrukus suveda su aukščiausio lygio Turkijos agente Anika. Suvieniję jėgas, operatyvininkai ima minti ant kulnų paslaptingajam Vaiduokliui. Kažkada buvęs vienas geriausių Steno mokinių ir CŽV agentų, dabar Vaiduoklis vadovauja tarptautiniam teroristiniam tinklui, į kurio rankas ką tik pateko 16 kilogramų plutonio. Dėliojant teroristinės mozaikos detales, netrukus paaiškėja, kad Vaiduoklio tikslas – Trečiasis pasaulinis karas. 

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

103 Žmonės nori pamatyti

11

balsai

7,45

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą Amerikietis žudikas (American Assassin)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.