Uždaryti
AMŽINYBĖ TARP MŪSŲ (Endless)
AMŽINYBĖ TARP MŪSŲ (Endless)
Premjera
16 Spl 2020
Trukmė
94 min.
Sukurta
JAV, 2020
Režisierius
Scott Speer
Vaidina
Alexandra Shipp
Nicholas Hamilton
Ian Tracey
Pilnas aprašymas
10

Vidutinis vertinimas

AMŽINYBĖ TARP MŪSŲ (Endless)

Drama Romantinis Amžiaus cenzas: N-13 94 min.

Filmas pasakoja iš pirmo žvilgsnio paprastą dviejų jaunuolių istoriją. Railė ir Chrisas (aktoriai Alexandra Shipp ir Nicholas Hamilton‘as) baiginėja mokyklą, svajoja apie ateitį ir yra beprotiškai vienas kitą įsimylėję. Tačiau vienas lemtingas vakaras jų istoriją pavers kokia tik nori, tik ne paprasta.

Pilnas aprašymas

Vakarėlyje Chrisui truputį padauginus, už automobilio vairo sėda Railė. Jiems važiuojant, suskamba merginos telefonas. Chrisas jį paima, norėdamas atsakyti. Suirzusiai Railei bandant atsiimti telefoną, jos dėmesys nukrypsta nuo kelio. Smūgis. Mergina atsipeikėja ligoninėje ir išgirsta baisią žinią: Chrisas neišgyveno.

Tačiau tai – tiesa tik iš dalies: merginai kaltinant save dėl mylimojo mirties, karštai mylinčio vaikino dvasia negali išeiti ir toliau lieka Railės gyvenime. Juos siejantis jausmas toks stiprus, kad vieną dieną nugali ir tą neperžengiamą barjerą tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio. Vieną dieną Railė išgirsta Chriso balsą, o supratusi, kad jai nepasivaideno, po kurio laiko sugeba jį netgi pajusti.

Iš naujo atradę vienas kitą, jaunuoliai dabar turės išmokti ir naujas gyvenimo, mirties bei meilės pamokas, š kurių sunkiausia – sugebėti atsisveikinti ir paleisti.

Filmas anglų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

103 Žmonės nori pamatyti

3

balsai

10

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą AMŽINYBĖ TARP MŪSŲ (Endless)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.