Uždaryti
ANGELO APGULTIS (Angel Has Fallen)
ANGELO APGULTIS (Angel Has Fallen)
Premjera
30 Rgp 2019
Trukmė
114 min.
Pilnas aprašymas
7,09

Vidutinis vertinimas

ANGELO APGULTIS (Angel Has Fallen)

Trileris Veiksmo Amžiaus cenzas: N-13 114 min.

Gera žinia visiems filmų „Olimpo apgultis“ ir „Londono apgultis“ gerbėjams. Slaptosios tarnybos agentas Maikas Baningas, kurį vaidina charizmatiškasis Džerardas Batleris (Gerard Butler), sugrįžta su dar viena misija naujame filme „Angelo apgultis“ („Angel has fallen“). Kartu su žymiąja Holivudo žvaigžde nusifilmavo ir dideles žiūrovų simpatijas pelnęs Morganas Freemanas (Morgan Freeman). Taigi, būkite pasiruošę dar vienam geram veiksmo filmui, kurio startas kino teatruose jau rugpjūčio 30 dieną.

Pilnas aprašymas

Maikas Baningas – visa širdimi atsidavęs valstybės pareigūnas, pagrindinė jo užduotis  –  užtikrinti JAV prezidento saugumą. Ilgus metus tarnavęs prezidentui ir puikiai išmanantis visą saugumo sistemą jis visada sėkmingai „perbėgdavo skersai kelio“ didžiausioms teroristų grupuotėms.  Šį kartą grupuotės imasi kur kas gudresnio plano – bet kokia kaina atsikratyti gudraus slaptosios tarnybos agento.

Tapęs  pačių pavojingiausių teroristų taikiniu M. Baningas pasirašo sau mirties nuosprendį – jis pats tampa įtariamuoju, besikėsinančiu į Jungtinių Valstijų vadovo gyvybę. Kolegos, su kuriais M. Baningas daugelį metų dirbo „petys į petį“, juo nebepasitiki, jam pateikiami baisūs įtarimai – siekis nužudyti prezidentą.  Tam, kad išsaugotų  ne tik savo reputaciją bei gyvybę M. Baningas priverstas slapstytis ir, tuo pat metu, aiškintis kas ir kodėl spendžia spąstus jam ir prezidentui. Agentas supranta – kad šį kartą teroristai nusprendė sunaikinti lėktuvą, kuriuo skrenda aukščiausias valstybės pareigūnas.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

287 Žmonių nori pamatyti

11

balsai

7,09

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą ANGELO APGULTIS (Angel Has Fallen)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.