Uždaryti
AŠ VIS DAR ČIA (#Iamhere)
AŠ VIS DAR ČIA (#Iamhere)
Premjera
3 Lie 2020
Trukmė
97 min.
Sukurta
Prancūzija, Belgija, 2020
Režisierius
Eric Lartigau
Vaidina
Alain Chabat
Doona Bae
Ilian Bergala
Pilnas aprašymas
3

Vidutinis vertinimas

AŠ VIS DAR ČIA (#Iamhere)

Drama Romantinis Amžiaus cenzas: N-7 97 min.

50-metį perkopusio Stefano gyvenimas seniai teka nusistovėjusia vaga. Sukūręs šeimą, užauginęs du sūnus, išsiskyręs ir dirbantis mylimą virtuvės šefo darbą, vyras nebeturi ko laukti ar tikėtis. Tačiau netikėta pažintis „Instagrame“ sujaukia nusistovėjusį ritmą.

Pilnas aprašymas

Socialiniame tinkle Stefanas susipažįsta su Sū – paslaptinga mergina iš Pietų Korėjos. Netikėta pažintis pamažu virsta kasdieniais pokalbiais apie meną ir kasdienybę, pomėgius ir pareigas, valgius, muziką ir vyšnių žiedus. Tarpusavio supratimo netrikdo nei kalbos barjeras, nei atstumas ar kultūriniai skirtumai. Aplinkiniai pastebi Stefano pasikeitimus, bet labiausiai netikėti jie yra jam pačiam.

Sujaudintas netikėtos sielų bendrystės, impulso pagautas Stefanas vieną dieną nutaria vykti į Seulą ir susitikti su Sū tikrame gyvenime. Šeima, žinoma, galvoja, kad tėvą ištiko vidurio amžiaus krizė – bet net jei ir taip, Stefanas nesirengia atsisakyti savo idėjos. Jis leidžiasi į nuostabią, akis atversiančią ir visiškai naują pasaulį jam parodysiančią kelionę.

Poetiškas, jautrus, nuoširdus ir linksmas filmas apie tai, kaip svarbu suprasti save ir surasti tai, kas iš tikrųjų džiugina kiekvieno iš mūsų sielą.

Filmas prancūzų kalba, su lietuviškais subtitrais.

Slėpti aprašymą

Vilnius

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Atsiprašome, šiai dienai seansų nėra

Rodyti visus seansus

6 Žmonių nori pamatyti

1

balsai

3

Vidutinis vertinimas

Įvertink filmą

play
Komentarai

Rašyti komentarą AŠ VIS DAR ČIA (#Iamhere)

Norint komentuoti, prašome prisijungti ar registruotis.

komentarai|0

Kol kas komentarų nėra.